Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Ratunku! Jaka najlepsza butelka antykolkowa?

Data utworzenia : 2017-08-11 08:20 | Ostatni komentarz 2019-10-04 09:05

PaniHerbatka

10736 Odsłony
49 Komentarze

Witam wszystkie mamy. Karmię syna (2 tygodnie) moim odciągniętym mlekiem w butelce. Niestety, dziecko ma straszne kolki. Polećcie proszę SPRAWDZONE butelki antykolkowe. Póki co, wiem że Chicco Natural Feeling kompletnie odpada, zastanawiam się nad dr Browns lub Lovi Medical. Doświadczone mamy podzielcie się swoimi opiniami :)

2017-08-22 13:37

Polecam serdecznie buteleczka lovi medical ze smoczkiem dynamicznym imitujący pierś.U nas rewelacyjny żadne bąble powietrza się nie przedostają.Polecamy

2017-08-21 13:09

Też próbowałabym oprócz zmiany butelki wspomóc się jakimś probiotykiem, najlepiej porozmawiaj z pediatrą. Dodatkowo ciepłe okłady na brzuszek i leżenie i noszenie na brzuszku. U nas łagodziło to kolki po karmieniu piersią. A jeżeli chodzi o butelkę to mi koleżanka polecała jeszcze butelkę antykolkową MAM Anti-Colic. Osobiście jej nie miałam, bo kolki męczyły mojego synka podczas kp, ale ona była zachwycona, a wiem że przetestowała dużo butelek.

2017-08-21 01:50

A próbujesz jeszcze w jakiś sposób pomóc maluszkowi? Może krople Espumisan czy Bobotic? Może masaż brzuszka, okłady na brzuszek z ciepłego termofora? W ciągu dnia kładz często malucha ma brzuszku niech sobie sam masuje, w czasie jedzenia może rób częstsze przerwy na odbicie, może wtedy też nie będzie łykał tak dużo powietrza? Dzieci mają kolki zazwyczaj dlatego że w czasie jedzenia łyka ja na dużo powietrza no i przede wszystkim dlatego że ich układ pokarmowy nie jest jeszcze do końca rozwinięty.

2017-08-20 18:25

5 h kolka ??? Biedny maluszek :( koniecznie trzeba powiedziec to lekarzowi może sama zmiana butelki nie zadziala. Polecam Debridat, wiele osób mi mowilo że to najlepszy srodek na kolki, ale jest ma receptę wiec samemu nie ma jak kupić. I lepiej długo nie stosować bo może rozleniwic troche układ pokarmowy :/

2017-08-20 18:16

Od tygodnia używamy Haberman Canpol Babies i niestety, kolki takie same... moim kolejnym strzałem będzie butelka Lovi, Jestem też ciekawa co powie pediatra, ponieważ wczoraj kolka męczyła małego aż 5h :(

2017-08-19 18:15

A my używalismy lovi samosterelizujaca z dynamicznym smoczkiem mój syn jest antybutelkowy i tylko ta jako tako przeszła kiedy mnie nie było .

Konto usunięte

2017-08-16 19:52

I właśnie dlatego to forum jest fajne bo można się podzielić takimi informacjami. Jednym dzieciom będzie odpowiadać co innego niż innym

2017-08-16 17:28

Z własnego doświadczenia moge polecić Tommee Tippe u mojej córki zdala egzamin