Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Ratunku! Jaka najlepsza butelka antykolkowa?

Data utworzenia : 2017-08-11 08:20 | Ostatni komentarz 2019-10-04 09:05

PaniHerbatka

10858 Odsłony
49 Komentarze

Witam wszystkie mamy. Karmię syna (2 tygodnie) moim odciągniętym mlekiem w butelce. Niestety, dziecko ma straszne kolki. Polećcie proszę SPRAWDZONE butelki antykolkowe. Póki co, wiem że Chicco Natural Feeling kompletnie odpada, zastanawiam się nad dr Browns lub Lovi Medical. Doświadczone mamy podzielcie się swoimi opiniami :)

2017-10-06 23:27

Na pewno butelka cos pomoze bo my mialysmy z lovi ale wydaje.mi.sie.ze jak sa kolki to juz beda i przejda same, u nas.na.kolki.rewelacyjny byl syrop debridat albo tez.pomagalo trzymanie synka na.brzuszku i klepanie po pupie zawsze to.go uspokajalo a doradzila.mi to.polozna,.

2017-10-06 22:06

Kolki pojawiają się z powodu niedojrzałego układu pokarmowego. Zazwyczaj w pewnym momencie aż układ pokarmowy dojrzeje kolki mijają. Dobrze jest zmienić butelkę ale i wspomagać brzuszek inaczej. Robić masaż brzuszka, ciepłe okłady na brzuszek, kłaść dziecko często na brzuszku, w czasie jedzenia robić częste przerwy na odbicie, podawać kropelki Espumisan, Bobotic.

2017-10-04 17:41

Moja córka miała 4 miesiące kolki. Multum butelek próbowałam z niektórych nawet nie chciała jeść. Ciągła jedynie z Aventu i Lovi, ale różnicy nie widziałam. Mleko na kolki Bebilon, kropelki, masaże, podgrzewana poduszka z pestkami wiśni i jakoś przezylysmy te 4 miesiące, które skończyła i kolki jak ręką odjął. Ale najlepiej jej pomagało robione lekarstwo ktoro dostała na recepte było widać różnice, że jest jej lżej i troszkę przesypiala w ciągu dnia i w nocy.

2017-10-04 00:20

Jak dla mnie lovi ekstra jedyna jaka synek wgl jako tako tolerowal choć już nie chxe butelki za bardzo a przynajmniej przy mnie nie weźmie :)

2017-10-03 20:57

My od poczatku z LOVI polecam, corka wiecej powietrza polykala przy piersi niz przy butelce. Pozatym odbijac do skutku, masowac brzuszek i cwiczyc nozkami. U nas zadne kropleni nie daly jakiejs roznicy i byle do konca 3 miesiaca :)

2017-10-03 18:56

Właśnie tego dr Browna słyszałam że są też dobre ale tak jak pisałam to generalnie kolka to niedojrzalosc układu pokarmowego i tu czasami nie można nic zrobić. Na allegro faktycznie ceny niższe i wygodnie bo nie trzeba się z domu ruszać ale niestety często koszt przesyłki jest spory i wtedy się nie opłaca wcale.

2017-10-03 10:51

Ja używam od początku butelek Avent. Mała ma 3 mies i nie było kolek ( odpukać )

2017-09-30 14:11

Na necie tańsze wszystko niż w sklepach więc warto popatrzeć czy się bardziej nie opłaca na allegro kupić niż w sklepie na przykładzie niekapka w sklepie 39 zł z aventa a na allegro 18 plus przesyłka 7 zl więc bardziej się opłaca :)