Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Ratunku! Jaka najlepsza butelka antykolkowa?

Data utworzenia : 2017-08-11 08:20 | Ostatni komentarz 2019-10-04 09:05

PaniHerbatka

10829 Odsłony
49 Komentarze

Witam wszystkie mamy. Karmię syna (2 tygodnie) moim odciągniętym mlekiem w butelce. Niestety, dziecko ma straszne kolki. Polećcie proszę SPRAWDZONE butelki antykolkowe. Póki co, wiem że Chicco Natural Feeling kompletnie odpada, zastanawiam się nad dr Browns lub Lovi Medical. Doświadczone mamy podzielcie się swoimi opiniami :)

2017-12-13 18:06

Po prostu musisz sprawdzić kilka butelek antykolkowych z różnych firm. Każde dziecko jest inne i będzie wybierało inne butelki. Ja mam z lovi i córka chętnie z niej pije. Do dziś kolki nie miała. Musisz do dziecka podejść indywidualnie i zobaczyć która będzie dziecku odpowiadać.

2017-10-25 11:40

Według mnie świetnie sprawdzają się butelki antykolkowe dr Brown, używam ich od samego początku i uniknelismy kolek

2017-10-18 22:12

Dokładnie każde dziecko jest inne i będzie piło z innej rzeczy. :) Na każde dziecko też trzeba znaleźć sposób i metodę.

2017-10-18 14:53

U nas też był problem z piciem mleka z butelki i wykorzystywałam do tego niekapek, a teraz kubek 360. Często też mąż lub dziadkowie zagęszczają mleko kaszką i podają małemu w takiej postaci łyżeczką :) czasem trzeba popróbować kilku sposobów i zobaczyć, który odpowiada naszemu dziecku :)

2017-10-17 21:29

Aisa ale nie koniecznie musisz podawać mleko w butelce. Jest kilka innych rozwiązań. Bo albo łyżeczką, albo w kubeczku, albo niekapek albo kubek 36 stopni.

2017-10-15 20:59

Magros beze mnie też nie chxe jeść z butelki czeka na mnie chuba że się mu poda łyżeczka mleko :(

2017-10-15 08:18

Aisa, przy Tobie nie chce, bo ma lepsze zastępstwo dla butelki :) Mialam i aventa i Lovi i zdecydowanie lovi. Zwłaszcza gdy córa była starsza i lubiła już kombinować, a z butelki piła sama, to aventa bardzo łatwo odkręcić i ona sobie z tym radziła...

2017-10-11 18:20

Na początku mieliśmy nature sense od Nuk i było ok. Ale po prawie dwóch tygodniach zmieniliśmy na Aventu antykolkową i Mały prawie nie ma ataków kolki. Ale trzy razy dziennie dajemy mu też po dwie krople esputicon. Polecam, to coś jak espumisan ale w klinice poradzili nam właśnie Esputicon. A niedługo bierzemy się za butelkę Lovi ale jest dopiero od 3 miesiąca więc jedzcze ponad dwa tygodnie :-) Z canpol mamy butelkę tylko do wody więc ciężko mi powiedzieć czy jest dobra.