Karmienie butelką (441 Wątki)

SAB SIMPLEX:)

Data utworzenia : 2017-04-04 11:05 | Ostatni komentarz 2020-01-30 15:29

Daria.Lyduch

68316 Odsłony
103 Komentarze

Dziewczyny co myślicie o kropelkach niemieckich SAB SIMPLEX ? Mojemu synkowi bardzo pomogły ale słyszałam różne opinie. A jak u was ?? :):)

2017-04-04 13:43

my mieliśmy lefax z Niemiec. ponoć wszystkie leki na kolki są na bazie simeticonu tylko każdy ma inną dawkę i inne ulepszacze. co dziwne dzieci zazwyczaj upodobają sobie jeden, który działa. u nas sab simplex nie pomagał, a espumisan miałam wrażenie, ze wręcz szkodził

2017-04-04 13:39

U nas te kropelki też pomogły córci na kolki, nic innego z naszych aptek nie pomagały. Mieliśmy to szczęście, że znajomy często jeździ do Niemiec i nam przywoził. U nas w Polsce też powinny być sprzedawane.

2017-04-04 11:52

Też uważam że powinny być dostępne w Polsce te kropelki. My też szukaliśmy w internecie tych kropelek jeździliśmy po 50 km za tymi kroplami ciężko dostępne. Powinno być to w polskich aptekach i tyle .

2017-04-04 11:46

Sab simplex rózni się od espumisanu jedna substancją,która działa na kolki, jest już znany od kilku lat, a opinie wydają chyba Ci co dzieci z kolką nie mieli:( ten lek powinien byc w Polsce dostępny, bo lekarze go polecają, my mamy szczęście bo mieszkamy blisko Czech ale wiem że są rodzice co przez rodziny, znajomych sprowadzają z zagranicy bo tylko to dzieciom pomaga. My sami kupujemy dla znajomych jak nas proszą, bo mąż pracuje w czechach, codziennie jeżdzi więc nie ma problemu wejść do apteki i kupić:)

2017-04-04 11:14

My na początku też używalismy espumisan ale w ogóle nie zdały egzaminu . U nas sab simplex szła jedna butelka na tydzień;) ale dzięki nim malutkiego nic nie bolało nawet pomagało to zrobić kupke. A czytałam w internecie na forum ludzie pisali ze to nielegalne że sama chemia itd to doszłam do wniosku że piszą to ludzie którzy w ogóle nie mieli do czynienia z kółkami i nie wiedzą co to jest bo kto normalny tam pisze każdy chce ukoic dziecku ból.

2017-04-04 11:08

My też pdawaliśmy, co prawda czeskie, ale to to samo. Pomagały nam bardzo, żaden inny specyfik nie pomógł tak jak one. Polecam:)

2017-04-04 11:07

Hej, ja tez podawała swojej corce i pomogły od razu, potem przeszłam na espumisan baby.