Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-04-24 17:46

Konto usunięte

132432 Odsłony
1760 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-07-26 22:42

Bo HiPP ma te wszystkie atesty, że dania w słoiczkach są BIO, natomiast Bobovita, Gerber nie mają już tych certyfikatów. Jeszcze Babydream posiada certyfikat BIO, ale nam te obiadki nie smakują. Wracając do mleka, to myszek017 próbowałaś podawać krowie mleko? ale nie UHT :)

2016-07-26 12:16

Rzeczywiście ceny mleka poszły w górę. Ale Bebiko jest sporo tańsze od Nan. Mleko Hipp też jest drogie, ale słyszałam o nim bardzo dobre opinie. Ogólnie produkty Hipa są przynajmniej dla moich malców dobre, odpowiadają im zawartością i smakiem np zupki, obiadki deserki i cenowo też są droższe niż np Gerbera czy Bobovity.

2016-07-26 11:39

Macie rację, co prawda często mleka nie kupuję, bo robię na nim tylko kaszkę, bo na moim córka nie chce jeść, a i nie wystarcza mi go na tyle, by zapewnić jeszcze jeden posiłek, bo nocnym i porannym częstym przystawianiu. Ale widzę skok cenowy. Moja mała pije Bebiko właśnie hipoalergiczne i faktycznie dobrze się sprawdziło, nie uczulało, ani nie powodowało problemów z brzuszkiem.

2016-07-26 11:02

Tak strasznie poszły w górę Nan ma paczce ok 5 zł. A mam pytanie z innej beczki bo moja mała juz nie pije mm jakie mleko polecacie ? Kupowałam jej kozie w kartoniku i w miarę zje czasem :) wgl mamy problemy z nabiałem

2016-07-25 21:48

Obecnie Bebiko wcale nie jest aż takie tanie :) Ogółem ceny mleka bardzo poszły w górę, nie wiem czy zauważyłyście... Ja np zauważyłam to między innymi mleku NAN i HiPP...

2016-07-24 14:32

U nas bebiko sie sprawdza.owszem jest jednym z tanszych mlek ale gdyby nie pasowalo kupowalabym drozsze.na samym poczatku chlopcy pili bebilon.u nas z kolei po nan maluchy mialy zatwardzenia.takze co brzuszek to inaczej reaguje nawet na takie samo mleczko.dlatego trzeba samemu testowac.

2016-07-24 13:28

Zaczęliśmy od bebilko i patrzeliśmy jak mała reaguje, z początku ulewała minął tydzień i się dostosowała. MM wszystkie mają podobne składy, jedne droższe, drugie tańsze. Zaczeliśy od tanszego i skoro nic sie nie działo nie było potrzeby zmieniac na droższe :)

2016-07-22 22:53

Myszek mój synek po NAN-ie nigdy nie miał problemów z kupką :) Ja też uważam, że nie ma co patrzeć na cenę mleka i się sugerować tym, bo tańsze... Ja tak poszalałam z Bebiko na początku i niestety to było najgorsze ze wszystkich mlek, choć wiem, że u niektórych maluszków sie sprawdza, bo np mój bratanek był na Bebiku i nic mu nie dolegało