Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-04-24 23:45

Konto usunięte

132447 Odsłony
1764 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-03-06 20:47

Silver ma racje, u nas np po Hipp ktore jest ponoc najlepsze bylo mega ulewanie :) po Enfamilu wszystko ok ale Bebiko pro ciut tansze :)

2017-03-06 20:17

Zamarancza zawsze mozesz spróbować mleko Bebiko, może twojemu dziecku akurat podpasuje i zmiana okaże się dobra. Nie zawsze cena to jakość, liczy się czy jest dobre dla dziecka, smakuje mu i czy nie ma po nim alergii.

2017-03-06 18:19

Wybór mleka to sprawa indywidualna,jeśli maluch nie ma alergii-to mamy ogromy wybór mlek różnych producentów ,cena,właściwości,smak i skład tych mlek jest tez różny i można wybrać takie mleko które maluch zaakceptuje i będzie dobrze tolerował.

2017-03-06 18:09

Każdy maluch jest indywidualny i każda kieszeń rodziców tez jest inna. Nie oszukujmy się chcemy jak najlepiej dla dzieci ale w miarę naszej sytuacji materialnej. Mój syn jest na mleku na receptę a i tak po dofinansowaniu place 30 zł za puszkę,która wystarcza na około tydzień. Z mężem możemy pozwolić sobie na takie mleko,długo kupiwalismy bez recepty i tu nie wyobrażam sobie rodziców mniej zamożnych,że kierują się walorami a nie cena

2017-03-06 17:57

Ja powoli zastanawiam sie czy nie przejsc z bebiko pro+ na zwykle bebiko, jest jeszcze tansze, a maly nie ma problemów z zoladkiem wiec w sumie bebiko pro+ troche mija sie u nas z celem. Ale to znow bym zniemila mleko a nie bardzo chce znow prowadzac kolejna zmiane

2017-03-06 14:42

My na poczatku bylismy na bebilonie to mala nie mogla sie wyproznic kolki ciagle a po bebiko jak reka odjal.

2017-03-06 14:28

Zamarancza Bebiko na prawdę jest ok i tak jak natka pisze dzieci ładnie po nim śpią . a najlepsze mleko to właśnie cycu ale jeśli chodzi o mm to polecam bebiko jest tańsze niż bebilon czy enfamil a nie powoduje w większości przypadków problemów z brzuszkiem .

2017-03-06 12:56

zamarancza mojre zdanie juz znasz :) my jestesmy na bebiko pro+ i naprawde jest ok. zadnych problemow z brzuszkiem bo ma dodatkowy blonnik, bardzo ladnie po nim spi :) no i tansze niz enfamil, na gemini aktualnie jest 300g za niecale 16 zl ;)