Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

6 zalet dynamicznych smoczków do karmienia i uspokajania

Data utworzenia : 2015-10-16 13:23 | Ostatni komentarz 2016-06-04 20:28

Redakcja LOVI

7730 Odsłony
64 Komentarze

Silikonowe, kauczukowe, symetryczne, ortodontyczne, okrągłe, ścięte… Szerokość oferty smoczków do karmienia i uspokajania może przyprawić Cię o zawrót głowy. Jeśli karmisz piersią i chronisz naturalny odruch ssania swojego maleństwa, sięgnij po smoczki dynamiczne. Wyjaśniamy, dlaczego.

2015-10-19 20:22

U nas także królują dynamiczne smoczki LOVI. Przed narodzinami dostaliśmy 3 z różnych firm. Synek wybrał LOVI i tak już zostało. W ciągu dnia często z niego nie korzysta, ale podczas zasypiania oraz w trakcie snu bez smoka się nie obejdzie. :)

2015-10-19 17:31

u nas też tylko smoczki Lovi , miałam smoczek innej firmy taki od 0-2 miesięcy wydawał mi się mniejszy i lepszy dla małej buźki ale córeczka nawet nie chciała go włożyć do buzi za to ze smoczkami Lovi niema żadnego problemu. dodam że karmie piersią i smoczki na 100% nie zaburzają odruchu ssania , moja malutka ma duży odruch ssania i bez smoczka cały czas była na piersi a później bardzo ulewała bo jedzonka miła za dużo ,a chciała ssać . Muszę sobie sprawić taki świecący bo nie raz mam problemy żeby odszukać smoczek w ciemności

2015-10-19 17:11

Ja miałam te świecące, ale tak jak kiedyś pisała Beata świecą przez jakiś czas, potem w środku nocy ta fluorescencja się wyczerpuje i o 4 nad ranem grzebałam się o omacku szukając monia :-). Smoczek musi się " naladować za dnia" i potem wieczorem ładnie świeci jak się dziecko układa do snu.... Pierwszy nasz Lovi to też był " I love Mummy ".

2015-10-17 15:21

Oliwia, ja też dlatego kupiłam pierwszy smoczek z Lovi :) i do tej pory używamy ich. A smoczki kauczukowe- jakoś mnie nie przekonują i nigdy ichnie kupiłabym. Te świecące w ciemności, świetna rzecz!

2015-10-17 07:57

Smoczki do uspokajania ... od początku mamy LOVI. Synek zaakceptował, więc nie szukałam innych. Ale czemu wybrałam akurat taki .. nie pamiętam. Chyba bo był ładny. Nie zdawałam sobie sprawy, że może być tyle rodzai smoczków do ssania. Myślałam, że smoczek jak to smoczek, więc raczej nie był to świadomy wybór. Aaaa .... już mi się przypomniało. "I love mummy". To dlatego kupiłam ten smoczek. Nie mogłam przejść obok niego obojętnie. :) Smoczki do butelek ... no tu już byłam ciut mądrzejsza i wiedziałam, że są różne smoczki i że czasami dzieci odrzucają pierś, bo łatwiej im przez butelkę. Dlatego poczytałam, poszperałam, porozmawiałam i wybór padł na LOVI - butelkę bezpieczną dla karmienia piersią. A potem okazało się, że moje dziecko ma gdzieś butelki i woli tylko i wyłącznie mamy pierś. Dopiero w okolicach 3 miesiąca zaakceptował butelkę.

2015-10-16 23:51

Ja przed porodem nie kupowałam na zapas smoczków. Nie wiedziałam jakie urodzi mi się dziecko, czy będzie smoczkowe. Nazbierałam w szkole rodzenia i na szkoleniach gratisy w postaci smoczków różnych firm i na tym bazowałam. No i okazało się, że moje dziecko ma tak silny odruch ssania i potrzebę, że już w szpitalu sami neonatolodzy podali małej smoczek. Absolutnie nie zaburzyło to odruchu ssania i mała ssąc smoczek pięknie jadła z piersi. Dostała kilka smoczków i z tego wybrała Lovi :-), inne po paru chwilach wypluwała a dzięki dynamicznemu Lovi szybko się uspokajała. Nie wyobrażam sobie dnia codziennego bez smoczka i choć wiem, że powinnam już ograniczać jego użytkowanie, bo córka niedługo skończy roczek nic nie poradzę na to że nadal ma silną potrzebę by sobie go poużywać. Smoczki od butelek Lovi świetnie uzupełniają się w naszym przypadku ze smoczkiem uspokajającym. Używamy ich od niedawna (dzięki Lovi) i obie jesteśmy bardzo zadowolone :-).

2015-10-16 21:31

Za 5 tygodni ma się urodzić mój drugi synek, zakupiłam smoczki dynamiczne Lovi mam nadzieję, że fajnie się sprawdzą

2015-10-16 16:55

Kiedy jeszcze nie miałam dziecka nie zdawałam sobie sprawy że są różne rodzaje smoczków i że wybór odpowiedniego dla dziecka jest tak ważny ale teraz wiem że czasami trzeba przetestować kilka aby wybrać ten który nasze dziecko zaakceptuje i będzie dla niego dobry. Ja staram się aby mój synek jak najmniej używał smoczka do uspokajania i najczęściej daję mu go kiedy zasypia, ale teraz kiedy od 3 tygodni choruje jest marudny, częściej płacze widzę że smoczek jest mu potrzebny - sam po niego sięga i nie zabraniam mu tego. U nas smoczki dynamiczne sprawdzają się rewelacyjnie a mając porównanie silikonowych smoczków a kauczukowych - nigdy już nie wybiorę tych drugich. Dziś na stronie Lovi widziałam że są fajne smoczki które świecą w ciemności i już nie mogę się doczekać kiedy będziemy je mieli- mój synek w nocy potrafi namacać smoczek ale mi czasami jego odnalezienie sprawia trudność więc tym bardziej czekam kiedy pojawią się w sklepie. Ja zwracam też uwagę na tarczę smoczka , koniecznie musi być w miarę szeroka i nie uciskać w żadnym miejscu twarzy dziecka oraz pozwalać skórze oddychać. Co do smoczków w butelkach to Lovi sa bezkonkurencyjne, ja dzięki możliwości przetestowania smoczków i butelek z serii Supervent wiem że od początku powinno się karmić czy poić malucha smoczkiem który nie zaburza naturalnego odruchu ssania a jedzenie przez taki smoczek zapobiega kolkom.