Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

6 zalet dynamicznych smoczków do karmienia i uspokajania

Data utworzenia : 2015-10-16 13:23 | Ostatni komentarz 2016-06-04 20:28

Redakcja LOVI

7723 Odsłony
64 Komentarze

Silikonowe, kauczukowe, symetryczne, ortodontyczne, okrągłe, ścięte… Szerokość oferty smoczków do karmienia i uspokajania może przyprawić Cię o zawrót głowy. Jeśli karmisz piersią i chronisz naturalny odruch ssania swojego maleństwa, sięgnij po smoczki dynamiczne. Wyjaśniamy, dlaczego.

2016-06-04 20:28

Ahh...u nas było wybieranie i przebieranie w smoczkach do uspakajania... Jakas masakra...nie wiem dlaczego od razu nie zdecydowałam się na lovi... Ale wiem ze to był ostatni wybór,który najbardziej przypasowal mojej córki. Wiec gdy zauwazylam ze smoczek pasuje to zmienilam również butelkę i jestem bardzo zadowolona

2016-06-01 14:45

Zgadzam się z Małgosią nie zawsze trzeba za każdym razem płukać czy wyparzać bo przecież trochę bakterii dziecko musi znać i się z nimi oswoić. A jeśli chodzi o zapasowy smoczek to warto mieć w domu jakiś bo w razie gdyby coś się stało a konkretnie zaginął jeden drugi był w razie czego. Tylko najpierw musimy wiedzieć, który smoczek będzie odpowiadał naszemu dziecku. Mam na myśli markę, chociaż w ostatnim czasie większości dzieci pasuje smoczek Lovi. Więc warto zacząć od próby ze smoczkiem Lovi.

2016-05-31 16:57

Madzia wszystko fajnie, ale my rozmawiamy o smoczkach do ssania. :)))

2016-05-31 15:36

Przed pierwszym użyciem wygotowałam, potem przelewałam wrzątkiem. To zależy od dziecka, my mieliśmy jeden, mała piła z butelki dosłownie kilkanaście razy, a ma prawie 7 miesięcy. Wydaje mi się, że nie ma co robić zapasu, bo maluchy są różne, a potem bez problemu można dokupić.

2016-05-31 12:53

Monika a to już zależy od rodzica. Ja wymieniam smoczek co miesiąc, a niektórzy co dwa albo mają kilka i używają ich na raz. Osobiście wolę mieć 1 w miesiącu. Jeszcze nigdy mi nie zginął, ale w razie czego mam w szafce nowy. :) fajna sprawa to łańcuszek do smoczka. Na przykład idąc na spacer przypinasz dziecku i nie sposób żeby smoczus upadł na ziemię. :) Ja po otwarciu smoka wyparzam, a jak upadnie to plucze w wodzie. Oczywiście jeszcze zależy gdzie, bo jak spadnie na dywan to nie biegnę umyć, nie popadam w panikę. Dziecko Też musi oswoić się z bakteriami. :)

2016-05-31 10:33

Przed użyciem myję zgodnie z instrukcją na opakowaniu smoczków. A w póżniejszym użytkowaniu myję normalnie w przegotowanej wodzie lub przelewam wrzątkiem jeśli upadnie mi gdzieś na dworze.

2016-05-30 22:54

Monika ja również mam jeden smoczek Lovi 0-3 w sumie w zestawie były 2 szt. :) Przed pierwszym użyciem smoczek wyparzyłam we wrzątku a później jeśli upadnie na ziemię czy będzie się nadawał do umycia myjesz w wodzie moja kuzynka mówi, że w przygotowanej. :) Ale jeśli chodzi o rozmiar to tak jak napisała Małgosia rozmiarówka jest umowna i nie każde dziecko w wieku 3 miesięcy przeskoczy na większy smoczek.

2016-05-30 21:41

A czy jeden taki smoczek 0-3 starczy czy trzeba mieć dwa na zmianę? A i czym je pluczecie przed pierwszym użyciem i później już w użytkowaniu?