Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Nadmierna senność

Data utworzenia : 2015-07-17 10:01 | Ostatni komentarz 2024-02-10 10:48

Anna-1

6801 Odsłony
78 Komentarze

Witam, jestem mamą 9 tygodniowego maluszka. Niestety od samego początku mieliśmy problem z karmieniem piersią, w związku z faktem, że synek notorycznie zasypiał podczas karmienia i nie ssał. Na początku trzeba było go wybudzać do każdego karmienia praktycznie. W chwili obecnej synek budzi się już do jedzenia jednak wciąż zasypia przy piersi, stąd wprowadziłam do karmienia butelkę. Synek ogólnie dosyć dużo śpi, np. zasypia ok. 21 i śpi do 10-11 w południe z krótkimi przerwami (jedna, dwie na karmienie po pół godziny). Zastanawiam się czy to oby nie za dużo tego snu i czy nie powinnam się baczniej temu przyjrzeć? Np. wykonać jakieś badania? W ciągu dnia poźniej miewa też drzemki krótkie, potem jest aktywny najczęściej po jedzeniu do ok. 1 godz. (ale podczas karmienia z butelki też sobie lubi drzemać choć jedzenie idzie mu sprawniej).

2023-02-13 08:34

Ja się bardzo stresuje tym , ze będę musiała synka zostawić w domu na czas porodu. Mimo , ze będzie miał skończone 3 lata nigdy nie spędził nocy beze mnie.. 

2023-02-11 22:04

Ja bardzo się stresowałam ze synek z tatą zostanie kilka dni i ze nie dadzą sobie rady ale dali radę a syn odziwo pięknie jadł i mało o mnie pytał ale rozmawialiśmy przez Whatsappa i tylko chciał dzidzie oglądać i pytał czy wezmę ją do domu xD 

Gdy moja mama wróciła ze szpitala jak urodziła moja siostrę to ja schowalam się za tate i pytałam go , co to za Pani i nie chciałam do niej podejść , opowiadała mi ze smutno jej się zrobiło wtedy , ja tego nie pamietam , miałam 2 latka ;) 

 

2023-02-11 16:13

Jak dziecko jest starsze to jakoś lepiej pewnie znosi tą rozłąkę, można mu jakoś wytłumaczyć.

Ale jak poród jest dajmy na to rok po roku, to już takiemu dziecku ciężko jest, gdy nagle mama znika na co najmniej 2 dni. 

2023-02-11 12:36

Taka rozłąka dobrze zrobi matce i dziecku. Wiadomo że teskno i żal ale teraz można codziennie porozmawiać na kamerce, zadzwonić. Ja po powrocie ze szpitala miałam mały prezencik dla starszej córki żeby wiedziała że o niej myślałam cały czas, przygotowałam się już wcześniej i polecam takie rozwiązanie żeby dziecko nie było zazdrosne o maleństwo.

2023-02-10 21:49

Pewnie, ze normalne.. tylko po prostu trudne :)

2023-02-10 20:31

To jest normalnie że dzieci i rodzice tęsknią podczas rozłąki. Mogę córki też zawsze płaczą jak nawet z domu wychodzę bez nich

2023-02-10 16:24

Też tak miałam i miałam nadzieję że po drugim cięciu szybko wrócę do starszego synka do domu a okazało się że miał żółtaczkę i tydzień w szpitalu leżeliśmy 

2023-02-09 22:30

Eh właśnie tez mam ten stres teraz, syn spedza ze mną cały czas, okropnie mi ciężko Na mysl, ze będę go musiała zostawić w domu na czas drugiego porodu, ze nie będę go widziała przynamniej 2 dni… dziecko jest kontaktowe i nie ma problemu, żeby został pod opieka dziadkow, ale jednak po jakimś czasie zaczyna szukac mamy..