Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Gdy maluch ulewa

Data utworzenia : 2014-12-02 19:03 | Ostatni komentarz 2016-12-18 12:21

Redakcja LOVI

22209 Odsłony
204 Komentarze

Ulewanie to częsta przypadłość u noworodków i niemowląt. Szacuje się, że cierpi na nią nawet więcej niż 50% dzieci. Jakie są przyczyny ulewania, jak możesz pomóc maleństwu, oraz co powinno Cię zaniepokoić – dowiesz się z naszego artykułu. [Zapraszamy do zapoznania się z treścią starszego wątku z forum "Ulewanie" http://lovi.pl/pl/forum/3/2365/1 Redakcja LOVI]

2016-12-09 19:57

Dokladnie poduszka klin jest bardzo przydatna w lozeczku jesli maluch ulewa. ewentualnie mozna jeszcze podlozyc ksiazki pod nogi łozeczka (na to samo wyjdzie)

2016-12-09 13:52

Monika na spokojnie :) moze zoopatrz sie o poduszke klin do lozka albo wozka jaks bedziesz zostawiac maluszka to polozysz na tej podusi albo na boczek wtedy napewno krzywda mu sie nie stanie :-)

2016-12-09 08:48

Natka to u nas właśnie też tak jest. Najbardziej się boje gdy muszę wyjść na chwile a jego zostawić z kims innym. Bo w razie czego nie wiem czy ktoś będzie wiedział co zrobić. A wychodzę zawsze zaraz gdy go nakarmie bo zaraz znowu trzeba karmić, a niestety czasem do lekarza czy nawet po szybkie zakupy trzeba wyskoczyć.

2016-12-08 19:49

Mojej siostry syn bardzo dlugo ulewal i bardzo duzo. Praktycznie z kazdym jedzienie. lekarz powiedzial ze najwyrazniej taka jego uroda (bo pomimo obcicia zawsze cos wyszlo).

2016-12-08 19:44

Monika jeśli na usg nic nie wyszło musisz spokojnie poczekać. Przejdzie samo jak klapka między przełykiem a żołądkiem się wykształci. Potrzebujecie tylko czasu. Ważne jest żebyś obserwowała czy Twój Synek dobrze przybiera na wadze. Jeśli będzie przybierał nic się nie stresuj i nie martw.

2016-12-08 12:30

Wierze Ci. Corka tez naprawde mocno ulewala, raz nawet na patronazu przy położnej, ktora stwierdziła ze bardzo duzo corka ulewa i byc moze konieczne bedzie usg. Pediatra jednak nie kazala sie martwic bo nie bylo problempw z waga itd. Ja bylam na tule wystraszona ze corka spala z nami w łóżku prawie do 8 miesiaca, panikowalam zeby sie nie zakrztusila, drzemka zawsze na boczku. Uciazliwe bylo tez ciagle przebieranie córki, zwlaszcza w nocy, po malu, zeby nie wybudzila. W ciagu dnia caly czas zakładałam jej sliniaki, zapinane z boku na rzep, wydawaly sie najbezpieczniejsze. Przeszlo dopiero jakos ok 10 miesiaca niestety. Niby jak dziecko zaczyna siadac to ulewanue mija, a u nas sie nie sprawdzilo. Trzeba to przeczekac i tyle. Powodzenia i cierpliwości:)

2016-12-08 11:59

Ewelina niestety nic nie pomaga u nas tez. wiem ze trzeba odczekac ale jak bardzo zaczyna ulewac i trwa to caly dzien to sie serce kraje , bo chcialoby sie pomoc a tu nic nie mozna

2016-12-08 11:38

Najważniejsze ze na usg nic nie wyszlo. Czyli musicie byc cierpliwi i poczekac az samo przejdzie. U mas niestety nic nie pomagalo, ani odbijanie, ani mniejsze porcje, starałam sie nie szarpac córki po jedzeniu nawet do godziny czasu a i tak ulewala. Moze u Was to pomoze warto sprobowac;)