Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Butelki i smoczki - jak często wymieniać

Data utworzenia : 2013-02-02 22:12 | Ostatni komentarz 2022-10-24 14:53

asiula.k

74025 Odsłony
696 Komentarze

Zastanawiam się jak często należy wymieniać dziecku butelki i smoczki na nowe. Aktualnie używam butelki plastikowe Lovi i Canpol.

2022-04-27 14:55

Mazia to ja moze też na cały dzień go wystawie;) bo u mnie normalnie w pokoju leży aż dziś zobacze ;)

2022-04-26 11:59

to ja nie zauważyłam, że szybko gasną mi w nocy świecą o ile leżą w dzień w pokoju na słońcu tzn nie w kuchni bo tam mam ciemno 

2022-04-25 14:13

U nas dziecko toleruje wszystkie butelki ale jeśli chodzi o smoczki to teraz się nimi bardziej bawi niż dyda tak jakby jej już było trochę wszystko jedno czy ma tego cumla czy nie ale z przyzwyczajenia czasami pociągnie 

2022-04-25 12:37

u nas te canpola ma ale bardziej lovi chyba lubi nawet ze wzgledu na te tarczkę lubi ją sobie obgryzać a ona ma te wypustki co dodatkowo masuje dziasła;) w sumie to wiecej je tak obgryza niż sscie ;)

te canpola swiecące szybko sie naświetlają ale też i gasną;/ ale mi to akurat nie przeszkadza bo w nocy lampka sie i tak swieci a z meżem też mamy miejsce gdzie smok drugi w pogotowiu czeka bo zazwyczaj jak wypluje to go szukać gdzieś pod paszka lub w nóżkach ;)

2022-04-25 10:02

Aniska haha to chociaż darmowy trening był po szkole 

No ja mam trzy teraz ,ale zawsze były dwie. On się bawi tu zostawi potem znaleźć nie mogę. Ostatnio znalazłam pod córki poduszką bo musiał tam zostawić i myśmy wszędzie szukali,a tam go nie ma. Zgubił nam się świecący z Canpol więc dla mnie to był żal spory bo one są dla mnie najlepsze ,ale na szczęście znaleziony.juz się nauczył spać z tym smokiem z lovi i dziwo śpi dłużej w dzień ! Choć może to przypadek

2022-04-24 13:46

My mamy zawsze na suszarce te smoczki ;) dzis wyparzylam kolejny bo stwierdzilam ze ostatnio zapomnialam smoka a wyvhodzac po starsza do zzkoly musialam sie wracac;) bo malutka byla szczesliwa do momentu dojscia pod szkole nawet nie zauwqzylam ze smoka nie ma ;) no a potem to juz byl szybki sprint do domu;D

2022-04-24 08:43

Ja u starszaka też miałam pootwieranych kilka opakowań. Jak mi się zapodział to brałam następny, używał kilku a potem wychodziło że nie wiem gdzie są bo zamiast poszukać brało się następny. Dlatego odeszłam od tego. 

Mam w użyciu jeden smoczek i go pilnuję. Teraz jedynie co wprowadziłam, to że mam jeden smoczek na piętrze, drugi na dole. Bo np. Szłam z dzieckiem na górę, dałam cyca, odkładam do łóżeczka, lekko się wybudza, potrzebuję smoczka a on na dole. To ja szybki sprint po smoczek na dół, by nie zdąrzył się wybudzić. I odwrotnie jestem na dole potrzebuję smoczka a on na górze. Teraz przy łóżeczku na górze mam jeden i on  tam jest na stałe. A drugi na dole to taki częściej używany bo i na spacery, do samochodu i do zaśnięcia w wózku na dole. 

Zapasu nie mam, bo kupuję na bieżąco, teraz ten co dostałam z lovi już używa, miałam sama kupić ale dowiedziałam się, że mam testować to poczekałam. Chociaż on pewnie będzie krótko używany bo niedługo synek będzie miał trzy miesiące i kupię ten 3-6.

2022-04-23 18:06

Wiecie co ,ale na noc nie umiałam go uśpić tym smoczkiem..musiałam w końcu dać Canpolowy więc może być ciężko. No zobaczymy jak będzie dalej bo chce je wykorzystać bo są fajne wzory te z kolekcji stardust bo tej nie miałam wcześniej. On do pół roku miał lovi właśnie potem na Canpol przeszłam bo ich miałam więcej do wykorzystania