Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Co kryje w sobie mleko modyfikowane

Data utworzenia : 2013-11-13 13:37 | Ostatni komentarz 2015-12-03 10:20

Redakcja LOVI

13102 Odsłony
54 Komentarze

Mleko modyfikowane nie jest substytutem mleka kobiecego, jest mieszanką specjalnie stworzoną na podobieństwo mleka mamy, w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych noworodków i starszych dzieci. Na czym polega modyfikacja, co zawiera mieszanka i jak ma się do tego mleko z piersi mamy – przeczytaj w naszym artykule.

2014-03-05 11:53

To ja już się zgubiłam, hehe. Zrozumiałam, że kiedyś karmiłaś swoim mlekiem i modyfikowanym. Teraz tylko modyfikowanym i próbujesz przekonać syna do picia innego mleczka niż obecnie dostaje. Ale jemu nie smakuje i stąd problem, tak?

2014-03-05 11:45

Ewca, ale Samanta pisze przecież, że mieszka dwa różne rodzaje mleka, ale mały toleruje tylko Bebiko. I żadne inne mu nie podchodzi i nie chce go jeść.

2014-03-05 08:31

Widzę, że się nie dogadamy.. Czy ja piszę jakoś niezrozumiale??

2014-03-05 06:54

SamantKa - ani ja, ani Kikacu nie doradzamy Ci karmienia mieszanego tylko mieszanie ;) Chodzi o podanie w jednej butelce mleka z dwóch różnych proszków, aby stopniowo zmieniał się smak. Zresztą Kikacu ładnie to opisała :)

2014-03-04 20:50

Dodam, iż mleka mogą być zupełnie różne - producent nie gra roli w przechodzeniu z jednego na drugie mleko. Tak to niektóre mamy musiały by przechodzić nawet po 2 razy - dajmy na to - z Bebiko na Bebilon a przy skazie z Bebilonu zwykłego na Bebilon Pepti. Mleko "HA" nie jest na skazę tylko na uczulenie (albo podejrzenie uczulenia) np. na białka mleka krowiego.. Jest to mleko hipoalergiczne a nie mieszanka mleko zastępcza podawana stricte przy skazie..

2014-03-04 20:44

Mieszać sobie mogę jak mu mleko nie pasuje.. Z mieszanki na mieszankę trzeba przechodzić stopniowo a karmienie mieszane to ogólnie karmienie i mlekiem mamy, i mlekiem modyfikowanym ale o tym już są oddzielne wątki..

2014-03-04 18:54

Karmienie mieszane to karmienie na zmianę mlekiem mamy i mlekiem modyfikowanym.

2014-03-04 18:50

myśałam że mieszanie to mleko mamy i mleko modyfikowane bo to nazywają u mnie karmieniem mieszanym