Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Bebilon 2 z pronutra - Advance - opinie

Data utworzenia : 2019-03-11 15:14 | Ostatni komentarz 2022-09-13 16:49

Konto usunięte

5927 Odsłony
53 Komentarze

Cześć :) Czy któraś z Was stosowała mleko Bebilon 2 z pronutra - Advance? Widziałam wątek o zmianie mleka, natomiast nie widziałam samych opinii. Bebilon ostatnio zmienił formułę mleka następnego i stare wersje będą wycofywane ze sprzedaży. My miałyśmy możliwość testowania nowej formuły (pronutra Advance). Co prawda Natka niewiele wypiła, ale mleko wykorzystujemy do robienia kaszek. Nie mamy ani kolek ani krostek. U Nas się sprawdziło :) Wcześniej próbowałyśmy mleka Bebiko. Smak ma straszny i wcale się nie dziwiłam, że Natka nie chciała. Bebilon mi nawet smakował - ma lekko słodki smak. Czy ktoś z Was też miał możliwość testowania? A może same próbowałyście tego mleka? Co o nim sądzicie?

2022-05-16 15:21

Ale to krowie mleko to mówicie o takim naturalnym ze wsi prosto od krowy? i takie mleko piją wasze dzieci? nie mieszacie tego z niczym? 

Ja nigdy nie podawałam takiego czystego mleka ani krowiego ani z kartonu małemu dziecku. Zawsze to mieszałam to mleko z czymś (mm, kaszli, owsianki, kakao itp.). Zresztą ja sama też nie piję takiego czystego mleka od krowy czy z kartonu  więc moja córka też się nie upomina o to :)

2022-05-14 18:59

Po roku czasu można wprowadzić mleko krowie, oczywiście na początku obserwować czy nie ma alergii. U nas niestety jest alergia na białko mleka krowiego i syn nie pije mleka.

2022-05-07 09:42

A kiedy odchodzicie całkowicie od mm na rzecz krowiego mleka?

Konto usunięte

2022-05-05 23:08

U nas córka wogole nie chciała mm w wieku roku przeszła na krowie

2022-05-05 16:59

ja próbowałąm synkowi podać hipp, początkowo pił, później odrzucił każde inne mleko. a z wcześniejszą dwójką nie było problemu, piły bebilon.

2022-05-04 21:29

Ja używałam normalne bebiko jest dobrze 

Konto usunięte

2022-05-04 14:39

My mieliśmy używać bebilon profutura najbardziej do mnie przemawial stosunek cena do składu ale będziemy dawać Hipp bo maz dostał 6 dużych puszek od znajomej zobaczymy jak to przyjmie

2022-04-25 14:19

Nam mi pediatra odradziła że może mieć mała problemy z Kupa i koniec końców nawet nie robiłam testów na niej a to było jedno z pierwszych mlek które sobie upatrzyłam nan opti pro plus pamiętam że się przymierzalam długi czas do zakupu dopóki nie byłam z Laura na kontroli i przez wcześniejsze alergię i problemy z brzuszkiem mi odradziła no prawda jest taka że jakies mleko trzeba kupić i ile by nie kosztowało coś trzeba dać dziecku