Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Wodnisty katar

Data utworzenia : 2019-02-08 09:14 | Ostatni komentarz 2023-11-11 15:03

Oluuskaaa90

9317 Odsłony
128 Komentarze

Witam dziewczyny od dwuch dni zmagam sie z okropnym wodnistym katarem u mojego 8 miesiecznego synka, podpowiedzcie mi co moge zastosować

2023-11-05 21:54

Nie.mial bo pierwszą wizytę na nfz będzie miał w lutym. Wtedy pewnie dostanie skierowanie na badania. Wcześniej będę musiała zrobić prowokacje.

2023-10-27 13:01

Nie ma reguły. Ja Wam pisałam, że moi prawie miesiąc mili. Ale nie lało się cały czas z nosa tylko z tyłu to gdzieś siedziało i spływało. Od tygodnia mamy spokój. Samo przeszło 

2023-10-26 22:28

u nas ostatnio u synka już chyba 3 tygodnie trwa wiec chyba nie ma reguły na to 

2023-10-26 21:47

Ania jak tylko 7 dni to bardzo optymistycznie. Ja słyszałam że 14 więc zawsze jestem zmartwiona jak wyczuwam katar u siebie czy u dziecka

2023-10-25 05:33

Justys a drugi synek mial testy robione?

 

Co do katarku faktycznie czesta hihiena wyplukiwanie woda morska tej wydzieliny tez duzo pomaga ;) 

Ale z tym katarem to leczony nie leczony 7 dni trwa ;)

2023-10-24 08:42

Moja osobista Rada na wodnisty katar a przerabiałam to z synem tyle razy to po prostu jak najwięcej ściągać wydzielinę dbać o higienę noska na co dzień jak tylko to możliwe odciągać spływający katarek Czy to aspiratorkiem czy też specjalną końcówką do odkurzacza jeżeli dziecko umie już samo wyfurkać nosek No to jak najbardziej natomiast to tak na co dzień ale gdy doskwiera jakaś infekcja tej wydzieliny jest tak naprawdę tak dużo i często dziecko jest już rozdrażnione tym wszystkim do tego stopnia że właśnie nie pozostaje nic innego jak taki specjalny sprzęt bo samo dziecko tego wszystkiego z noska się nie pozbędzie fukanie solą morską w sprayu robienie inhalacji solą fizjologiczną to jest najlepsze rozwiązanie drogie Mamy pamiętajcie że taki spływający dziecku z nosa katar jest troszeczkę przerażający tym bardziej jeżeli płynie on non stop non stop i męczy naszego malucha natomiast dużo lepiej jeżeli on spływa i wydostaje się na zewnątrz niżeli by miał na przykład spływać po gardle albo co gorsza osadzać się dziecku już gdzieś tam na płucach oskrzelach to samo Przecież tak naprawdę tyczy się nas dorosłych

2023-10-23 21:20

Ja to nie wiem dlaczego drugi syn nie bierze nic na alergie.. pierwszy syn miał coś do 3lat dzięki temu alergia nie postępowała..  drugi nic..

2023-09-27 15:32

My na katar bierzemy clemastin od razu. Plus nasivin. i częste odciąganie katarku.