Karmienie butelką (421 Wątki)

Karmienie butelką

Data utworzenia : 2019-02-08 08:45 | Ostatni komentarz 2019-10-01 21:09

J.Sakowska

601 Odsłony
33 Komentarze

Cześć wszystkim jakie są najlepsze butelki i smoczki do karmienia niemowląt.

2019-02-22 21:38

Mamy z lovi i smoczek i butelkę. Smoczek mała dostała już w szpitalu i bardzo ładnie utrzymuje się w buzi nie wypada nie potrzeba pieliluszki do podtrzymania a buteleczka mała je i nie zasysa się nie trzeba wyjmowac z buzi

2019-02-22 04:21

U nas tylko canpol a przetestowalam bardzo duzo

2019-02-12 22:34

U nas również jak u poprzedniczek butelki LOVI zdają egzamin idealnie! :) Moja siostra ma dodatkowo butelkę Haberman firmy Canpol i jest też bardzo zadowolona.

2019-02-11 23:14

Ja używałam butelek tylko w razie konieczności jak np gdzieś musiałam wyjść ale polecam Lovi Medical + nie zaburzającą odruchu ssania. Ale tutaj niestety musisz tak na prawdę spróbować, bo ostatecznie o tym jakiej butelki będziesz używała zadecyduje Twój maluszek. To dziecko będzie decydować czy odpowiada mu ta czy inna butelka.

2019-02-11 15:54

My używamy lovi

2019-02-11 15:51

Mój syn urodził się wcześniakiem i miałam butelkę w szpitalu z aventa ale smoczek był tak twardy dla niego że nie potrafi z niej jesc . Teraz jesteśmy cały czas na lovi medical , a teraz również super nowości trend botanic buteleczki z pięknym wzorkiem . Synek nie miał ani razu kolek

2019-02-10 23:27

My też używamy Lovi ale słyszałam że butelka medela calma jest dobra ze względu na to że wolniej z niej wypływa mleczko (dziecko się musi trochę natrudzić). Niestety u mnie w momencie kiedy Olek pił już jakiś czas z butelki Lovi nie chciał się przestawić na Calme. Smoczek Lovi ale jakbym miała ponownie wybierać dałabym mu smoczek Bibs, ma bardzo dobre opinie ale tutaj ta sama sytuacja - już po zaakceptowaniu Lovi, smoczek Bibs nie został przyjęty. Obydwa produkty u mnie stoją w ogóle nie używane ;)

2019-02-08 14:36

My polecamy butelkę ze smoczkiem Lovi Medical nie zaburza odruchu ssania,dziecku łatwiej jest zaakceptować smoczek i butelkę.Są też butelki przypominając pierś kobiety np.Miimijumi,Nanobebe ale osobiście ich nie używaliśmy.