Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Nowa odsłona bebilon

Data utworzenia : 2019-01-14 20:06 | Ostatni komentarz 2021-01-01 11:54

Zancia21

10572 Odsłony
22 Komentarze

Hej mamuśki :) Czy któraś stosowała już nową recepturę mleka bebilon ?:) czy wasz maluszek odczuł różnice? Właśnie kończę ostatnie opakowanie i zastanawiam się czy szukać jeszcze starej receptury czy śmiało zacząć od nowej :)

2021-01-01 11:54

Faktycznie Bebilon to często wybierane mleko, ale trzeba przyznać, że naprawdę dobre, kupujecie w doz? 

2020-11-01 12:18

Mój maluch każdy Bebilon jakiś dostał ładnie zjadł i był zadowolony, brzuszek też nie dawał znać, że dzieje się coś złego. 

2020-10-01 18:48

Angela a sprawdzałaś ile kosztuje w aptece gemini? Tam ceny wydają się być bardziej przystępne niż w DOZ.

2020-09-29 20:21

U nas własnie Bebilon się sprawdza, dobrze działa na brzuszek. W dozie jest teraz na niego promocja. 

2020-05-14 21:41 | Post edytowany:2020-11-04 11:05

Słyszałam że ta nowa receptura ma dobry sklad jie wiem sama bo się nie znam my jesteśmy na nan na zmianę z bebiko zależy od promocji. Syn akceptuję każde mleko bez żadnego problemu.  ale uzywalismy wczesniej bebilonu i bylo spoko

2020-05-13 22:05

Ja podaję Bebilon i nie zauważyłam różnicy ?

2020-04-17 20:30 | Post edytowany:2020-04-17 20:32

My mamy Profutura i uważam, że nowa formuła to jakaś porażka:

  • - mleko jest zmielone na jakiś pył, przez co mleko znacznie gorzej rozpuszcza się w wodzie - przygotowując 120 ml starej formuły wsypywałam 4 miarki i momentalnie wszystko było super rozpuszczone. Przy nowej wsypuje po 1 miarce i muszę każdą oddzielnie mieszać, a i to czasem zostaje nierozpuszczony fragment
  • -nowa formuła gorzej też rozpuszcza się w wodzie o niższej temperaturze niż 39-40 stopni. Synek ma teraz nasilenie swędzenia dziąseł i wyraźnie źle reaguje, gdy ma mleko cieplejsze niz 36 stopni :( Kończy się na tym, że muszę albo mleko przygotowywać znacznie wcześniej, albo je chłodzić...
  • - mimo to mleko nie rozpuszcza się na gładko - osad na smoczku jest porażający. Wyobrażam sobie, że niestety taki sam jest na gardle dziecka i jego zachowanie niestety tak mi ostatnio (gdy doszliśmy do 3 miarek nowej formuły na 4) sugeruje :(
    - jest inny smak
  • - dwa tygodnie trwało nim układ pokarmowy synka przyzwyczaił się na tyle, że kupy przestały bardzo nieprzyjemnie śmierdzieć i przestały być wodniste...
  • Chętnie wymieniłabym te pudełka nowej formuły na starą :(:( 
    Co ciekawe - mieliśmy wcześniej przejście z NAN na Profuturę (był spory kłopot z dostępnością NAN) i przejście było bezproblemowe, mimo, że był znacznie młodszy.

2019-02-25 00:08

Nie polecam Bebilon 1 nowa formuła , od pierszej butelki mleka mój syn dostał poważnego uczulenia z którym nie mogłam poradzić sobie przez miesiąc , nowe dwa składniki raczej nie służą dzieciom . Trzeba uważać , moim zdaniem dzieci tego mleka nie powinny pić .