Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

8 ważnych pytań dotyczących przygotowania i przechowywania mleka modyfikowanego

Data utworzenia : 2018-06-09 17:08 | Ostatni komentarz 2020-10-01 14:33

Redakcja LOVI

2849 Odsłony
17 Komentarze

Dowiedz się, w jaki sposób należy przechowywać mleko modyfikowane, jak je przygotować oraz co robić z resztkami niedopitego pokarmu.

2018-06-13 07:49

Zamarancza, nie mogę wyjść z szoku. Takie rzeczy to nie dopuszczalne wręcz, a że mleko się skończyło... Tak mnie zatkało, że aż nie wiem, co powiedzieć.

2018-06-12 22:26

No to ja Wam opowiem smaczki szpitalne.... Mleko moje dziecko dostawało w buteleczkach z jednorazowym smoczkiem i to chyba normalne i naturalne, ale... Mleko kazano podawać cały czas to samo i wyrzucać je dopiero po 12 godzinach. Smoczek był jednorazowy na calutki pobyt, czyli tydzień. Mleko podawano zimne. Codziennie zupełnie innej firmy, dokładnie tej, którą przywieźli przedstawiciele, czyli rano Hipp, wieczorem Nan, a na następny dzień Enfamil... Akcja.... Idę po mleko, bo się skończyło i dowiaduję się, że w szpitalu nie ma mleka, bo też się skończyło... Nie poinformowali mam, że mleko się kończy tylko zostawili dzieci bez jedzenia. Gdyby nie fakt, że mąż był w szpitalu i poleciał do apteki po mleko to bym nie miała jak nakarmić dziecka, bo pokarmu nie miałam....

2018-06-12 22:14

Jeśli przesypujemy do pudełka od producenta to jest to bezpieczne. Mleko otwarte można przechowywać według producentów 1 miesiąc - więc skoro przesypane my zużywamy w max tydzień uważam że nic złego się nie dzieje a zamiast w foliowym worku jest w szczelnej puszcze...

2018-06-12 21:55

Też słyszałam o tym że się nie przesypuje mleka moja córka jest na mm hipp i np. Hipp posiada w swoim asortymencie pudełko na mleko. I teraz pytanie czy jednak wolno przesypac czy nie wolno.

2018-06-12 15:06

Bardzo przydatne informacje!!!

2018-06-11 09:23

Evelin ja tak mialam z synkiem - mialam niby nietresciwy pokarm i musialam podać mm. Szczerze mowiac to każda butelka odsuwala nas od piersi bo co z tego ze najpierw poilam go ponad godzine piersią jak zaraz po tym plakal i musialam dac butle - po butli zasypial od razu baa od tego czasu przesypial calutka noc od 22 do 10 rano bez żadnej pobudki. Co do artykułu tez nie wiedziałam ze sie nie przesypuje a synkowi kupilam taki fajny specjalny pojemnik na mleczko. Na przyszłość ta wiedza mi sie przyda ;) Ale z jednym w artykule sie nie zgadzam - mianowicie z sterylizowaniem akcesoria po każdym karmieniu. Bez przesady raz na dzien wystarczy.

2018-06-10 15:11

Fajny artykuł. Też nie miałam pojęcia że nie powinno się przesypywac. Ja to robię i szczerze przesypywac do szczelnego pudełka wydaje mi dwie że nic tam się nie dostanie w porównaniu z otwartym orginalnym pudelkiem

2018-06-09 19:39

Fajny artykuł aczkolwiek z tą sterylizacja dka mnie przesada. Od początku karmi łam mm i sterylizowaksm butelki średnio raz na tydzień. Nigdy nie było żadnego problemu. Osobiście uważam że zbyt sterylne warunki też nie są dobre