Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

8 ważnych pytań dotyczących przygotowania i przechowywania mleka modyfikowanego

Data utworzenia : 2018-06-09 17:08 | Ostatni komentarz 2020-10-01 14:33

Redakcja LOVI

2809 Odsłony
17 Komentarze

Dowiedz się, w jaki sposób należy przechowywać mleko modyfikowane, jak je przygotować oraz co robić z resztkami niedopitego pokarmu.

2020-10-01 14:33

Bardzo przytany artykuł. My od samego początku jesteśmy butelkowi ciężki poród brak zakończony cc brak pokarmu. Od samego poczatku syn miał podawane mleko u nas w szpitalu było w jednorazowych butelkach nie ważne ile dziecko zjadło po 1 razie sie wywalało i szło po nowe do każdej butelki nowy smoczek nie wyobrażam sobie gdyby to miał być jeden smoczek który leżał by gdzieś na szafce bez żadnej przykrywki gdzie w szpitalu też są bakterie i wgl. Później zdecydowaliśmy się na butelke lovi bardzo nam pod pasowała plastik nie zmienia się po wypazeniu co pozowała na częste wypazanie butelki bez jej zmiany. A fakt mleko mm nie nadaje się aby je przechowywać i podawać zimne dziecku po każdym karmieniu dla dobra dziecka wylewamy co zostało i przygotowujemy nowe. Nasz sposob na szybkie przygotowanie to jest pojemnik na mleko z wydzielona porcja szykuje sobie w takim pojemiku porcję mleka które zużywam w kilka godzin nie martwiąc się że traci na wartości a reszta zostaje przechowywana w oryginalnym opakowaniu. 

2018-06-27 21:41

ja kiedyś byłąm z córką w szpitalu u nas to miałam za każdym razem nowy smoczek...jak jest teraz to nie mam pojęcia...Twoja historia Zamarańcza powala - no jak może zabraknąć mleka na oddziale dziecięcym....to jest po prostu chora sytuacja.... co do mm - ja nie wiedizałąm ze się nie przesypuje mleka, ale jakoś mi tak się nie podoba trzymać cały czas w tej oryginalnej folii....ja mam specjalne pudełko zamykane i do niego wsypuję mm, mleko zużywam max w 5 dni

Konto usunięte

2018-06-27 06:11

Zamarancza to żart? Ciśnienie mi podskoczyło a jest rano. U nas mleko szpitalne, do każdego karmienia nowa butelka i nowy smoczek, po karmieniu zaraz do kosza. Mleko było tylko jednej firmy ale było :)

2018-06-26 10:47

Zamarancza w szpitalu, gdzie ja rodziłam były mleka tylko jednej firmy, ale do każdego opakowania córka dostawała nowy smoczek jednorazowy. Nie mogliśmy tylko uzyskać informacji jak długo możemy korzystać z jednej butelki - jedne panie mówiły, że do dwóch godzin, inne, że do pięciu, a jeszcze inne, że jednej butelki można używać do dwóch kolejnych karmień. Ostatecznie robiliśmy to na wyczucie - tym bardziej, że cały czas próbowałam karmić piersią. A swojego mleka i butelek też nie bardzo można mieć, bo nie byłoby gdzie ich porządnie umyć i wysterylizować. Szkoda, bo szpitalne smoczki miały bardzo duży otwór i córka przez tydzień się do niego przyzwyczaiła i potem był problem ;(

2018-06-17 08:35

Zamarancza serio? U nas tez nie mozna miec własnego mleka. A oni maja 3 firmy i mozna sobie wybrać. Przeważnie dziewczyny chciały takie zeby pozniej moc podać bebiko bez zadnych problemow. Butelki od razu po użyciu byly do wyrzucenia a położne mowily przynosząc za każdym razem ze pol godz dziecko ma na wypicie. Na odjazd do domu tez przynosiły butelkę zeby miec w razie co, gdyby dziecko droga zglodnialo.

2018-06-14 23:00

Dziewczyny, a najgorsze, że ja bez pojecia o mleku sądziłam, że osoby tam pracujące wiedzą co robią... Całe szczęscie z moim dzieckiem wszystko okej :)

2018-06-14 22:39

zamarancza az mnie zatkało

2018-06-13 17:41

Zamarancza to straszne... brak mi słów... -.- Bardzo dziwna sprawa. U nas w szpitalu nie można nakarmiać własnym mlekiem modyfikowanym. Mają jednej firmy i taką podają. Tzn gdyby się któraś mama uparła że chce swoją mieszankę podawać to być może położne by podawały osobno dla takiej mamy