Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

nauka picia z butelki

Data utworzenia : 2017-11-13 20:43 | Ostatni komentarz 2020-09-04 20:51

gosiek200

6770 Odsłony
225 Komentarze

Witam. Drogie mamusie, potrzebuję pomocy, mam 5-miesięczną córkę, karmiona jest tylko piersią i muszę ją szybko nauczyć pić z butelki, ponieważ muszę wyjechać pilnie na 1 dzień. Od 4 dni podaję małej butelkę i nie chce pić, zmieniłam smoczki,, jeden jest zbliżony kształtem do smoczka uspokajającego, który ssie. Nie wiem kiedy jej podawać butelkę czy jak jest bardzo głodna czy podać jej jak już trochę zje żeby się nią pobawiła, potrzymała, przyswoiła sobie. Proszę o radę, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

2020-07-09 00:04

oczywiście różne są dzieci i ich ciałka a dla matki która dba o swoje dziecko takie sugestie o bicie i siniaki są bardzo krępujące.ale gro jest też dzieci których rodzice nadużywają swojej władzy a społeczeństwo przyzwala na to.

 

2020-07-08 23:01

Gugi u nas córka też miała taki etap lekarka na mnie spojrzała pytającym wzrokiem i zanim zaczęła pytac to ja mówilam szybko uczy się chodzić. I wtedy odpuściła ale tak mi się głupio zrobiło masakra. 

2020-07-08 22:53

Moja jak tylko się uderzyła to pasta do zębów zasmarowalam. Myślałam że będzie miała siniaka że hoho a tu tylko taka kreseczka czerwona. Wygląda jakby strupek 

2020-07-08 16:27

U mnie synek ma takie delikatne ciało a najgorzej że jak upada to zawsze głową gdzieś uderzy. Ostatnio ze żłobka wrócił z fioletowym siniakiem koło oka masakra.

2020-07-08 16:10

Weronisia no czasami się ma takie delikatne ciało, moja mama tak właśnie ma , ze jak się uderzy, to od razu wielki siniak 

2020-07-08 12:46

Kontrola jakości dziecko szwagierki ma takie ciałko że tylko sie dotknie to siniak.Szwagierka jej robiła jakiś badania( nawet nie wiem jakie) ale po prostu ma taką tendencję.Takie sytuacje zawsze sa niezręczne ale plus dla lekarza który się zainteresował.

2020-07-07 23:37

Nie no u nas widać że to z aktywności wynikają te siniaki, w weekend miała mnóstwo ale lazila po schodach a teraz już prawie znikły wszystkie ale jednak czasem się ludzie dziwnie patrzą. Moja już coraz częściej próbuje stać sama nawet jej nie raz nieźle wychodzi ale ja ją zawsze asekuruje. Karolina moja tak pelzala ze odpychała się ręka a nogi ciągła za sobą z śmieszne to było a dziś zauważyłam że ma nowy sposób na obracanie się wpgol siebie na siedząco, odpycha się stopami i kreci wokół własnej osi, wcześniej tego nie robiła �

2020-07-07 23:27

Kontrolajakości to moja dziś przed snem se na policzku sobaka nabiła. Dobrze że się okiem.. bo poleciała na nóżkę bujana łóżeczka.