Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

nauka picia z butelki

Data utworzenia : 2017-11-13 20:43 | Ostatni komentarz 2020-09-04 20:51

gosiek200

6705 Odsłony
225 Komentarze

Witam. Drogie mamusie, potrzebuję pomocy, mam 5-miesięczną córkę, karmiona jest tylko piersią i muszę ją szybko nauczyć pić z butelki, ponieważ muszę wyjechać pilnie na 1 dzień. Od 4 dni podaję małej butelkę i nie chce pić, zmieniłam smoczki,, jeden jest zbliżony kształtem do smoczka uspokajającego, który ssie. Nie wiem kiedy jej podawać butelkę czy jak jest bardzo głodna czy podać jej jak już trochę zje żeby się nią pobawiła, potrzymała, przyswoiła sobie. Proszę o radę, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

2019-12-06 22:20

To prawda fajnie jest dostać się do testowania butelek. Zawsze można sprawdzić czy dziecko zaakceptuje. Bo nie zawsze chce nam się kupować butelki kiedy dziecko non stop jakieś odrzuca 

2019-12-06 18:04

Testowanie butelek to fajna sprawa :) sama mam chęć ale butelek jeszcze nie testowalam może kiedyś się uda natomiast mam jedną która była z laktatorem i córka zaakceptowała ja odrazu tak samo jak smoczki uspokajające 

2019-12-05 02:18

Nigdy nie wiem czego się spodziewać po córce bo raz piła z butelki potem ją odrzuciła potem znów piła teraz np tylko z niekapka Lovi pije. Jak ją do butelek przekonywałam to kupiłam takie uchwyty by sama mogła trzymać. To ja zaciekawiło i chętnie piła z nich, ale później znów jakieś problemy do nich miała. Warto jednak próbować różnych wariantów by przekonać dziecko do butelek nawet poprzez zabawe z tymi uchwytami.

2019-11-22 11:51

mAMAKISI jakbyś chciała się zastanowić nad używaniem butelek Lovi, to polecam bardzo przeczytać sekcję "Opinie testerów". Wiele mam daje tam swoją opinię, po przetestowaniu buteleczek :) a może uda Ci się dostać do testów? Tego Co życzę :) Wtedy sama byś się mogła przekonać, że butelki są naprawdę bardzo dobrym produktem.

2019-11-21 22:26

MamaKisi jakbyś potrzebowała zmienić butelkę to warto na Lovi zmienić :)

2019-11-21 15:35

mAMAKISI - polecam skusić się na jakąś  ;) mają fajny kształt czy te małe czy te duże . Smoczki też są rewelacyjne kształtem, łatwo się je czyści 

2019-11-21 12:11

super sa smoczki lovi do butelek .a butelki przyznam sie ze nie mamy . same smoczki w butelkach innych firm 

2019-11-10 20:40

To prawda butelki z Lovi są świetne. Moja córeczka też szybko się do nich przekonała