Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

nauka picia z butelki

Data utworzenia : 2017-11-13 20:43 | Ostatni komentarz 2020-09-04 20:51

gosiek200

6758 Odsłony
225 Komentarze

Witam. Drogie mamusie, potrzebuję pomocy, mam 5-miesięczną córkę, karmiona jest tylko piersią i muszę ją szybko nauczyć pić z butelki, ponieważ muszę wyjechać pilnie na 1 dzień. Od 4 dni podaję małej butelkę i nie chce pić, zmieniłam smoczki,, jeden jest zbliżony kształtem do smoczka uspokajającego, który ssie. Nie wiem kiedy jej podawać butelkę czy jak jest bardzo głodna czy podać jej jak już trochę zje żeby się nią pobawiła, potrzymała, przyswoiła sobie. Proszę o radę, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

2020-08-23 21:48

no to wyobrażcie sobie że ostatnio musiałąm pojechać do sklepu po zakupy na weekend.nie było mnie dosłownie 20 min.ide po małą a córka siedzi na stole i rączki wyciąga po cukier.mi już ciśnienie podskoczyło i pytam "dawałaś jej cukier,mówiłam żeby tego nie robić" a teściowa na to "nie nie dawałam' ale ja widziałam po córce że teściowa kłamie.a jeszcze teść usłyszał że upomniałam teściową to wział cukierniczkę i dał małej.tak się wkurzyłąm że wzięłam ją i wyszłam...Czy nie ma innych sposobów na zaciekawienie dziecka by sie czymś zajęło niż cukier!!!!!

Konto usunięte

2020-08-23 10:41

Aneczka a najgorsze, że ona uważa, że moja córeczka jest mała i jeszcze głupia, nic nie rozumie. Na nic moje tłumaczenia, że ona teraz wszystko chłonie jak gąbka. 

2020-08-22 23:41

Karolina kłamstwa i kombinowania 

Konto usunięte

2020-08-22 16:47

Weronisia u mnie jest to samo. I jeszcze specjalnie mówi do córeczki chodź schowamy się żeby mama nie widziała i zjemy. Czego ona ja uczy? Kłamstwa? I uważa, że to jest super. 

2020-08-21 23:19

Przy przeprowadzce zawozilismy córeczkę do teściowej albo do moje mamy kto miał wolne pilnował. Albo przyjeżdżali i pilnowali. Mam do nich zaufanie 

2020-08-21 21:19

karolinach to u mnie teść taki,sam nie uczestniczył w wychowywaniu a teraz expert z niego.on z nią pójdzie na spacer( ja wiem że to tylko na pokaz przed sasiadami) stale mówi daj jej to czy tamto.jemu wogóle nie ufam i dziecka bym nie zostawiła,a teściowa to też nie zostaje a jak juz siedzi z mała chwile to wpycha jej ciastka.

Konto usunięte

2020-08-21 11:40 | Post edytowany:2020-08-21 11:41

Moja teściowa też by chętnie wzięła moją córeczkę do siebie ale dla niej ona jest zabawką, nie ma pojęcia o dzieciach ciągle dawałaby jej wszystko co by chciała i karmiła ciastkami i colą. Nie ufam tej kobiecie za grosz i nigdy nie zostawię z nią córeczki. Ciągle mówi, że weźmie ją na noc i w ogóle ale ja bym cały czas się stresowała co tam się dzieje. Dla niej nawet mycie zębów to głupota więc.. 

2020-08-20 23:20

Lila pamiętaj że dziecko czasami inaczej się zachowuje kiedy nie ma w pobliżu mamy. Więc może tak być że będzie w wózku jedzic bez problemu