Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

nauka picia z butelki

Data utworzenia : 2017-11-13 20:43 | Ostatni komentarz 2020-09-04 20:51

gosiek200

6700 Odsłony
225 Komentarze

Witam. Drogie mamusie, potrzebuję pomocy, mam 5-miesięczną córkę, karmiona jest tylko piersią i muszę ją szybko nauczyć pić z butelki, ponieważ muszę wyjechać pilnie na 1 dzień. Od 4 dni podaję małej butelkę i nie chce pić, zmieniłam smoczki,, jeden jest zbliżony kształtem do smoczka uspokajającego, który ssie. Nie wiem kiedy jej podawać butelkę czy jak jest bardzo głodna czy podać jej jak już trochę zje żeby się nią pobawiła, potrzymała, przyswoiła sobie. Proszę o radę, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

Konto usunięte

2020-06-06 10:42 | Post edytowany:2020-06-06 10:42

PannaXoanna moi siostrzeńcy urodzili się niby rok po roku ale tak naprawdę jest między nimi 2 miesiące różnicy, bo jeden z nich urodził się w sylwestra. I też zawsze dostawali takie same prezentu bo była wojna, jak dostali coś innego :) 

2020-06-04 12:43

Ja z siostrą byłyśmy urodzone rok po roku i mama ubierala nas jak bliźniaczki l. Niestetety tego nie lubiłyśmy. Nie wiem dlaczego. Zawsze dostawalysmy takie same prezenty pod choinkę itd. Uważam że to było dobre i sprawiedliwe. Jak się ma więcej dzieci to.trzeba rozgraniczać wszystko po równo.  

2020-05-30 17:03

I to jest dobry pomysl zeby rozwiazac taki problem bo wszysycy maja to samo ;) 

Konto usunięte

2020-05-30 12:01

Kasia właśnie moje siostry też musiały mieć wszystko takie same bo była wojna, że któraś ma lepsze albo ładniejsze :) nawet ubrania do pewnego wieku miały takie same :) 

2020-05-29 22:13

O tak kupowanie 2 tych samych rzeczy ma sens pamiętam jako dziecko siostra zawsze chciała to co ja i nie ważne że to było to samo tylko inny kolor ale ważne było że ja to mam. Może jak by były 2 identyczne rzeczy byłoby inaczej. 

2020-05-29 11:55

Tak jak Karolina pisze zauwazyc mozna ze interesuja go przedmioty od braciszka albo chce zwrocic na siebie uwage i robi to pod pretekstem ;) najlepiej dla rodzenstwa kupowac te same zabawki te same kubeczki zeby nie bylo problemu ;) 

Konto usunięte

2020-05-29 10:58

Agnieszka bo zawsze to co mają inni jest bardziej interesujące :) 

 

Ja kolekcjonowałam te zabawki z jajka Kinder i miałam ich bardzo dużo. Miałam całe serie :) gdzieś je jeszcze mam może jak córeczka będzie starsza to się nimi zainteresuje :) 

2020-05-29 10:47

Kasia366 starszy już od roku ma swoje bidony A teraz dostał na urodziny nowy i pije z niego, ale jak dopadnie butelkę młodszego to pije z niej i już go nie obchodzi, że ma swój bidon, tak samo było ze smoczkiem, starszy pożegnał się z nim przed zakończeniem roku a jak próbowałam podać mlodszemu jakieś pół roku później niestety bez rezultatu to starszy bral i sobie składał do buzi .... młodszy też już coraz więcej pije wody teraz walczymy by obiadki wchodziły lepiej, ale to dopiero pierwszy tydzień jak poznaje nowe smaki więc chwilę potrwa zanim będzie chciał jeść więcej