Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

nauka picia z butelki

Data utworzenia : 2017-11-13 20:43 | Ostatni komentarz 2020-09-04 20:51

gosiek200

6701 Odsłony
225 Komentarze

Witam. Drogie mamusie, potrzebuję pomocy, mam 5-miesięczną córkę, karmiona jest tylko piersią i muszę ją szybko nauczyć pić z butelki, ponieważ muszę wyjechać pilnie na 1 dzień. Od 4 dni podaję małej butelkę i nie chce pić, zmieniłam smoczki,, jeden jest zbliżony kształtem do smoczka uspokajającego, który ssie. Nie wiem kiedy jej podawać butelkę czy jak jest bardzo głodna czy podać jej jak już trochę zje żeby się nią pobawiła, potrzymała, przyswoiła sobie. Proszę o radę, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

Konto usunięte

2020-09-04 20:51

Patrycja to jest właśnie najgorsze bo Ty starasz się czegoś nauczyć, wpoić pewne zasady a ktoś Ci to psuje i jeszcze uważa, że nic złego nie robi. 

2020-09-02 22:51

Patrycja tylko dziecko dekoncentruja i samo w końcu nie wie czy źle zrobiło czy dobrze 

2020-09-02 21:06

Ooo mam takie cioteczki i babcie ze ja mówię nie wolno a one po kryjomu dają tk co chcą dać no szlak mnie trafia i to nie wytłumaczysz takim ale to jeszcze nic najbardziej wkurza mnie to że ja mówię nie wolno że zachowuje się źle i karce dziecko słowem a taka osoba podchodzi i mówi nic się nie stało nie martw się choć pójdziemy coś tak porobić nosz kurde... To jest najgorsze co mogę ujsllyszec. 

2020-08-25 20:35

uwielbiam takich expertów,ich rady przyprawiaja o ból głowy.

Konto usunięte

2020-08-25 16:45

Aneczka oj tak to prawda. Nic nie wiedzą a się mądrzą. 

2020-08-24 23:09

Karolina takie osoby niestety mają najwięcej do powiedzenia i "cennych" rad. 

Konto usunięte

2020-08-24 17:00

Weronisia u mnie jest to samo. Wczoraj pojechaliśmy do niej na chwilę, mówię żeby nic nie dawała bo za chwilę mamy obiad a ona no ale jednego biszkopta albo delicje to chyba może. Mówię, że nie a ona próbowała po kryjomu wynieść ciastka żeby dać córeczce. No nie poważna baba... 

 

Aneczka dwójkę oddala swojej mamie na wychowanie i zabrała jak mieli 16 i 15 lat a jedną córkę, która wychowała to jakaś porażka. Jest identyczna jak ona, rzuciła szkołę, nic nie robi, każdym chce rządzić każdego ma za nic. 

2020-08-23 23:40

Karolina ciekawe jak ona swoje dzieci wychowywała też w taki sposób?