Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Rozszerzanie diety dziecka karmionego piersią

Data utworzenia : 2017-10-03 14:35 | Ostatni komentarz 2017-12-15 20:22

Redakcja LOVI

5384 Odsłony
29 Komentarze

Karmisz dziecko piersią i zastanawiasz się nad rozpoczęciem rozszerzania jego diety? Dowiedz się, jak się do tego zabrać, kiedy i jak zrobić to z głową.

2017-10-04 14:45

Artykuł bardzo pomocny :) my rozszerzaliśmy diete 3 miesiące temu, ale faktycznie wiele uwag zawartych w artykule było skutecznych. Synek chętnie zjadł coś nowego, gdy dodawałam do pokarmu troszkę swojego mleka. Albo pory jedzenia - nie warto czekać, aż dziecko jest mega głodne, bo wtedy nie zje ani łyżeczki, będzie domagało się mleka i koniec kropka :) U nas także świetnie się sprawdza wspólne jedzenie, gdy synek widzi jak my jemy, on również chętniej zajada się swoim obiadkiem :)

2017-10-04 00:14

Super artykuł na pewno się przyda tym co zaczynają dopiero przygodę z rozszerzeniem diety :)

2017-10-03 17:36

Ja już się nastawiam powoli nad rozszerzenie diety więc i trochę czytam bo teorii nigdy za wiele więc artykuł akurat dla mnie. Ale wiadomo że teoria swoje a życie swoje... :-)

2017-10-03 16:50

Artykuł godny polecenia zarówno dla debiutujacych mam, jak i tych, które mogą odświeżyć wiedzę sprzed lat, gdy zalecenia były odrobinę inne. Dobrze że wyjaśnia to, czym tłumaczy się część mam rozszerzajacych diete za wczesnie- zainteresowanie dziecka talerzem doroslych nie oznacza gotowosci. A także to, że jeśli dziecko jest marudne przy posiłku może oznaczać nieodpowiednia dla niego porę dnia, a nie za wczesne rozszerzanie.

2017-10-03 14:53

Fajny artykuł:)na pewno skorzystam z porad,szcególnie że Frania długo piersią nie karmiłam, był na mm, więc też i podawanie pokarmu wyglądało inaczej , szczególnie jeśli chodzi o wiekdziecka Teraz Zosieńkę karmię piersią już prawie 4 miesiące i na pewno skorzystamy z porad przy rozszerzaniu jej diety:)