Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Jak karmić w tandemie? - czyli o karmieniu piersią dwójki dzieci w różnym wieku

Data utworzenia : 2017-09-08 11:41 | Ostatni komentarz 2017-10-30 06:59

Redakcja LOVI

5710 Odsłony
62 Komentarze

Równoczesne karmienie piersią noworodka i małego dziecka jest na tyle popularne, że uzyskało nawet swoją nazwę – karmienie w tandemie. Jeśli w okresie karmienia piersią zaszłaś w ciążę to wcale nie znaczy, że musisz odstawić starsze dziecko. Przeczytaj, jakie są zalety i wady karmienia w tandemie.

2017-09-08 23:01

A ja bym chciała zobaczymy czy się uda :D Ogólnie fajny i ciekawy artykuł :)

2017-09-08 22:16

Fajny artykuł U nas niestety karmienie w tandemie odpada Starszy syn szybko przestał być karmiony piersią przez zastój pokarmu :(

2017-09-08 21:35

przez chwilę marzył mi się tandem, niestety los spłatał mi psikusa. Starszego już nie karmię i czekam na Maleństwo, aż znów wróci ten magiczny czas :)

2017-09-08 18:59

Widziałam w sieci takie zdjęcia matek karmiących naraz swoje dzieci i męczyłam się na sam widok. Wiem, że to nie dla mnie. Ciężko mi sobie to nawet wyobrazić, bo pamiętam jak mój synek wisiał przy piersi, przysypiał, musiałam go stymulować i budzić, żeby leniuch jadł. Poza tym co z porami karmienia? Młodsze karmimy na żądanie i czy to oznacza, że starsze musi się dostosować?

2017-09-08 13:01

Artykuł ciekawy, nigdy nie słyszałam o kp w tandemie :) Tak czy inaczej mnie to nie przekonuje, nie wyobrażam sobie karmić jednocześnie starsze dziecko i niemowlaka

2017-09-08 11:45

Bardzo przydatny artykuł, jesli wszystko pójdzie dobrze to może i nam uda sie karmić w tandemie. Moją jedyną obawą nie jest to, że nie dostarczę młodszemu odpowiedniej ilości mleka a zachowanie starszaka. Boję się, że gdy zobaczy jak często zajada noworodek (jeśli pójdzie w ślady starszego brata), to sam bedzie chciał być przy piersi "non stop", teraz zajada tylko na leżąco w jednej, ulubionej przez nas pozycji, która wyklucza dołączenie do tego kolejnego dziecka, więc z lekką obawą patrzę w przód, ale mam nadzieję że naturalnie, samo z siebie wszystko wyjdzie z korzyścią dla obydwojga maluchów :)