Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Pierwsze wychodne karmiącej mamy

Data utworzenia : 2017-02-02 18:48 | Ostatni komentarz 2017-04-13 14:29

Redakcja LOVI

10026 Odsłony
138 Komentarze

Mama karmiąca piersią często ma poczucie, że jest „uwiązana” do swojego dziecka. Przekonujemy, że nawet ona może czasem zrobić sobie wolne. Podpowiadamy, jak się do tego zabrać.

2017-03-28 18:44

Monika to ja swojej mamie czy teściowej również bym nie zostawiła, mają swoje zwyczaje których teraz już się nie stosuje. Własnie nie chciałabym aby tak noszono cały czas moje dziecko czy to płacze czy nie. Zezowata czasem nie ma wyboru i trzeba z kimś zostawić mimo, że pewne zachowania nam się nie podobają. A nie możesz powiedzieć swojej teściowej aby tak nie obchodziła się z dzieckiem kiedy ma mu się odbić?

2017-03-28 11:47

Jajuz coraz mniej panikuje gdy mam zostawić corke bo do tej pory, to wydawalo mi się ze jestem niezastąpiona;) Bardziej ufałam mojej mamie i z nia bez problemu zostawiłam córkę( raz tylko jak szliśmy na wesele to plakalam ze mała zostawiam, ale szybko wrocilismy i po klopocie;)). Ostatnio jednak przekonalam się, ze tesciowa tez swietnie sobie radzi z córką więc tez często ida we dwie na kilkugodzinny spacer, czy zostanie z dziadkami a my z mezem idziemy na jakieś zakupy:)

2017-03-28 10:17

Ja za każdym razem jak wychodzę to się denerwuję czy nie płacze, czy chce zjeść z butelki. Ale wiem, że nie będą płakać ani dwulatek ani niunia bo uwielbiają dziadków

2017-03-28 10:02

Ja mam super teściową która zawsze zostanie z maluszkiem. Tylko wiadomo zawsze jest jakieś ale. Kiedy nakarmie małego i chce się gdzieś wyrwać i wrócić przed następnym karmieniem to nie odbijam małego tylko zostawiam to teściowej. Jak się potem okazuje zawsze mu się ulewa i to dużo bo moja teściowa okrąpnie go tarmosi. Przekłada go z ręki na ręke, raz do góry, raz do dołu i tak w kółko. No ale nie ma co się czepiać bo czasem muszę wyjść.

2017-03-28 06:47

a ja nie mam problemu że sie martwie gdy dziecko jest ze swim tata. Gorzej jak u babc zostawiam to wtedy sie martwie bo nie kazdy wie jak sie dzieckiem zajac i tylko by na rekach nosil (a starsze osoby nie wiedza jak nosić itd a nawet na prosbe moja to robia po swojemu), a nawet jak dziecko placze to mi nie powiedza tylko mowia mi jeszcze zebym nie wracala, wiec musze w sluchawce nasluchiwac czy placze.

2017-03-28 00:40

warto zostawic męza z mlekiem i z butelką, strzykawką itp. zeby miał pełen arsenał środkow do karmienia, najlepiej wczesniej pocwiczyc karmienie przez smoczek czy ze strzykawki i nie bedzie problemu, tylko mama musi wyjsc pewna, ze facet sobie poradzi, zeby nie myslała ciągle co sie dzieje w domu, bo wyjscie ma byc udane

2017-03-26 18:10

Natka i prawidłowo, my matki tez musimy gdzieś wyjsć czasem:) Monika mam podobnie, dziecko zostawiłam samo tylko dwa razy a myślałam ciagle czy nie płacze i zje z butelki, my już tak mamy ze się martwimy:)

2017-03-26 16:23

Powiem Wam że nie pierwsze wyjście ale teraz bardziej nawet niż na początku tęskni mi się za dzieckiem jak wyjde i zaraz dzwonie albo myślę co robi i czy nie płacze. Moze to tez że rzadko wychodze i to tylko do sklepu przewaznie a tak to z dzieckiem w 4 kątach , ale teskni się.