Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Biustonosze

Data utworzenia : 2013-05-10 14:50 | Ostatni komentarz 2022-11-27 21:28

Iwona

32064 Odsłony
741 Komentarze

Jaki kupić biustonosz karmiąc piersią? Z jakiej firmy najlepszy? Jak dopasować biustonosz do piersi? ----- polishgirlolga (2013-10-29 13:51) Biustonosz do karmienia Kiedy najlepiej zaopatrzyć się w takie staniki? Piersi na pewno jeszcze urosną i pewnie podczas karmienia zmienią swój rozmiar. Czy z tego powodu kupować większe niż aktualny rozmiar? Polecacie jakieś konkretne marki? ----- Jakie biustonosze nosiłyscie podczas karmienia? Takie specjalne czy normalne - https://www.kinga.com.pl/biustonosze/plunge ? Te specjalne są dość drogie i tak zastanawiam sie czy jest sen je kupowac? Jak uwazacie?

2013-05-13 16:29

Przede wszystkim: - dla karmiących, a nie zwykłe - bawełniane - aby nie gnietły, ani nie były ściśnięte do granic możliwości:) - najlepiej z odpinanymi klamerkami - brońcie Panie Boże z fiszbinami... - z regulowanymi ramiączkami (w moim przypadku, jedna pierś napełniała się szybciej pokarmem niż druga, więc regulowałam i było ok)

2013-05-12 14:56

Ja szukałam zawsze na allegro. Najbardziej mi odpowiadał bardzo miękki i niepodrażniający z canapol babies. W biustonoszach do karmienia, tak jak i "normalnych" ważne jest prawidłowe dobranie rozmiaru. Ja przez lata nosiłam zły rozmiar- towarzyszyły temu bóle głowy i pleców itp. W końcu, w porządnym sklepie z bielizna, babki mi wszystko wyjaśniły. Gdy poprosiłam o rozmiar, jaki zwykle nosiłam: 90b kobieta zrobiła wielkie oczy i mówi: ale Pani ma z 75e. Ja mówię: gdzie tam, takich rozmiarów nie ma... Wiec Pani- dotykając mnie niestety- pokazała, jak się mierzy biustonosz i odkryła przede mną królestwo pięknych wzorów i kolorów. To najlepszy sposób- by brafiterki pokazały. Aha, jak Panie na bazarku będą Wam mówić: "nie ma takich rozmiarów"- zmieńcie sprzedawcę na takiego, z rzeczami europejskimi zamiast chińskich ;)

2013-05-11 22:02

Ja zawsze kupowałam staniki dla karmiących tu: www.biustonoszedokarmienia.pl/ Wiadomo, w sklepach zawsze to samo. Proste, białe, albo czarne bez wyrazu. W internecie to co innego i nie trzeba wychodzić z domu z maluchem. Szczerze to taki stanik to duże ułatwienie życia, a jak do tego nawet ładny, to kobieta nie czuje się jak chodząca mleczarnia.

2013-05-10 20:35

A ja kupiłam na bazarku u siebie w mieście stanik dla mam karmiących za ok 25 zł, z którego jestem bardzo zadowolona, jego atutem są ruchome ramiączka, które łatwo zapiąć i odpiąć i oczywiście wykonany jest z bawełny. Kupując stanik warto wziąć pod uwagę następujące zasady: - miseczki biustonosza muszą obejmować całą pierś, od mostka, aż po pachę, a fiszbiny nie mogą nachodzić na pierś, - ramiączka stanika trzeba odpowiednio wyregulować; piersi nie mogą ani wisieć, ani przesadnie podchodzić do góry - zapięcie stanika powinni znajdować się w linii biustu, nie podchodząc do góry. Źródło: eDziecko.pl

2013-05-10 15:59

Będąc ok. 30 tygodnia ciąży udałam się po zakup bielizny bo moje piersi już nabrzmiały, w sklepie Pani doradziła mi zakup biustonosza firmy GAIA który idealnie sprawdził się przed porodem jaki i w czasie karmienia. Biustonosz jest 100% bawełniany, nieusztywniany. Idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Posiada specjalne zapięcie umożliwiające odpinanie miseczek, podwójna haftka .Miseczki biustonosza są miękkie i nie posiadają fiszbiny. Górna część miseczek odpinana jest na zatrzask. Biustonosz posiada gładkie, regulowane ramiączka. W moim przypadku idealnie się sprawdził i doskonale dopasował się do moich piersi. Przed zakupem biustonosza słyszałam opinie że nie warto i doradzano mi żebym kupiła zwykły biustonosz z odpinanymi ramiączkami.