Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Kryzys laktacyjny – czym jest i jak sobie z nim poradzić

Data utworzenia : 2016-12-02 12:00 | Ostatni komentarz 2017-04-13 14:31

Konto usunięte

21895 Odsłony
116 Komentarze

Karmienie piersią jest piękną przygodą, ale miewa też swoje cienie. Obok nawału, zastoju czy problemów z poranionymi brodawkami, zwykle pojawia się też w jego czasie tzw. kryzys laktacyjny.

2017-03-27 17:56

Michalina ja mysle ze czesto z braku pomocy i z tego ze czasem kobiety wstydza sie prosic o pomoc nawet doradczynie lakatacyjne. Moze uwazaja ze to wstyd ze kobieta nie moze wykarmic dziecka piersia? Ae po to wlasnie one sa zeby pomoc :)

2017-03-27 10:56

Wiesz co Silver mysle ze nikt nie karmi z oslonkami "bo tak jest fajniej", z czegos to wynika, z problemow, z niewiedzy, z braku pomocy zapewne... :)

2017-03-16 17:15

Michasiu czasem trzeba chcieć, ale jak niektóre mają już warunki a i tak wolą karmić z osłonkami to tego nie rozumiem:) Natka o widzisz udało się bez problemu, oby tak dalej:)

2017-03-16 11:01

Silver a ja ktoregos dnia po prostu zapomnialam do pokoju przyniesc nakladke i stwierdzialam ze sprobuje bez...no i o dziwo zalapal :D

2017-03-15 19:49

Super Silver, ze Wam sie to udalo i ze brodawki sie dostosowaly ;) Znam Mamy ktore cala "mleczna droge" posilkuja sie nakladkami... No, dobrze, ze im sie w ogole udaje karmic, i chwala im za to :)

2017-03-15 19:44

Natka u mnie było podobnie jak wróciłam do domu, ale przyzwyczaiłam się do tego, później córka ładnie spała i nie musiałam tak często ją karmić. Michasiu dlatego ja je odstawiłam dla własnej wygody:) córka zaczęła już ładnie chwytać brodawkę, ponieważ już się wyciągnęła i problem znikł:)

2017-03-15 11:45

Michalina mi dopiero po 3 dniach polozne powiedzialy zebym skorzystala bo widzialay ze jest mega porblem z karmieniem. Mialam bardzi nabrzmiale piersi a brdawko sa tyci tyci i maly po prostu nie mogl dobrze zlapac...a doradczyny laktacyjna powiedziala ze jesli maly przy kp jest niespokojny to dopiero wtedy uzywac nakladek :)

2017-03-15 08:54

A ja wlasnie czesto slysze, ze polozne polecaja nakladki. Za to doradczynie laktacyjne raczej sceptycznie do nich podchodza. Tzn. podobno sa dobrym srodkiem tymczasowym, ale nalezy tez dazyc do ich odstawienia. :)