Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Kryzys laktacyjny – czym jest i jak sobie z nim poradzić

Data utworzenia : 2016-12-02 12:00 | Ostatni komentarz 2017-04-13 14:31

Konto usunięte

21858 Odsłony
116 Komentarze

Karmienie piersią jest piękną przygodą, ale miewa też swoje cienie. Obok nawału, zastoju czy problemów z poranionymi brodawkami, zwykle pojawia się też w jego czasie tzw. kryzys laktacyjny.

2017-04-13 14:31

ja nakładek nie musiałam stosowac

2017-03-31 21:09

To straszne jak p.Lewandowska wywnętrznia Siw publicznie. Ciekawa jestem czy będzie relacja na żywo. porodówki..... Hafiję i ja polecam, dzięki niej dużo dowiedziałam się m.in. o mleku i jego przechowywaniu, dzięki linkowi od Dziubus,która ostatnio tu nie zagląda zbyt często :(

2017-03-31 14:07

A jeszcze cos, co mnie dzisiaj rozdraznilo, wkurzylo i zalamalo: http://www.pudelek.pl/artykul/107937/lewandowska_odradza_fankom_czytanie_bloga_innej_fit-matki_zdecydowanie_nie_polecam_o_diecie_karmiacej_mamy_nie_za_wiele_wie/ Myslalam, ze kazda szanujaca sie, bystra osoba ktora umie szukac wiedzy w internecie i jest zainteresowana tematem karmienia piersia zna HAFIJE. Hafija jest profesjonalna, naukowa, wyczerpujaca i ZYCIOWA. A ta samozwancza pani ekspert z kazdrj dziedziny zycia, "Ania" Lewandowska, twierdzi, ze "nie poleca". No tego juz za wiele. Kim ona, do cholery jest, zeby zajmowac stanowisko w tej sprawie? Ona nawet jeszcze kropli mleka nie uronila - na razie jest w ciazy. A juz zna sie na laktacji jak nikt inny. Bardzo, bardzo przykre - bo jest celebrytka i niektore dziewczyny na pewno beda sie na niej wzorowac. Dziewczyny, POLECAM Hafije - to dobre, rzetelne zrodlo wiedzy o laktacji! ♡

2017-03-31 14:01

Te mity nadal funkcjonuja, spojrz chocby na to forum, ile mam jest niedoinformowanych w kwestii laktacji... :(

2017-03-30 17:19

Michasiu ale moja siostra jest starsza tylko o cztery lata ale sądzę, ze mama tak jej powiedziała a ona nie szukała więcej informacji w tym temacie:) ja również dzielę się i czasem się śmieją że tak duzo wiem:)

2017-03-29 12:16

Taaak, moi rodzice tez na poczatku czestowali mnie takimi madrosciami ale potem sie okazalo ze mala przybiera w megaekspresowym tempie i ja ich troche objasnilam - skad mieli wiedziec inaczej, za ich czasow bylo bardzo blade pojecie o mleku matki i laktacji w ogole. Teraz ja dziele sie z nimi wiedza :)

2017-03-28 21:19

Michasiu ja często słyszałam od siostry, że jak moja mało przybywała na wadze to mam chude mleko, a ja musiałam jej tłumaczyć że takiego czegoś nie ma:)

2017-03-27 21:34

Zdecydowanie, masz racje. Nie pomaga tez fakt, ze czasem slyszymy glupie , czasem sprzeczne opinie od poloznych czy od "starszego pokolenia" Typu: Karmienie jest naturalne, zadna filozofia! Z kolei do tego: Brakuje mleka/ Mleko za chude...