Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Ubrania ułatwiające karmienie piersią

Data utworzenia : 2016-07-04 17:37 | Ostatni komentarz 2019-10-13 22:14

Redakcja LOVI

16300 Odsłony
169 Komentarze

Planujesz karmić piersią, ale obawiasz się, że będzie się to wiązało się z noszeniem smutnych, powyciąganych „ale wygodnych” ubrań? Nie martw się! Przeczytaj artykuł, i dowiedz się, co masz obecnie do wyboru – przygotowaliśmy dla Was parę ciekawych propozycji.

2019-10-08 11:50

Było nie mało takich filmów jak się bili o jakiś produkt. Ale to już jest żałosne 

Konto usunięte

2019-10-08 11:33

W Lidlu kiedyś jakąś baba wyrwała mi buty z rąk :) i to zwykle nie żadne oryginalne. No i z mojego miasta pochodzi film ze sławna bitwą o karpia :) 

2019-10-08 10:53

Aneczka widziałam takie coś w Lidlu i nie tylko kiedyś też na świata były mandarynki za 99 gr za kg i po nie szłam ale jak zobaczyłam co tam się dzieje to odpuściłam ludzie się bili przepychali i wgl nie chcieli dopuścić nikogo do tych pudel.... Wszystko wzieli po chyba 10 kg ja sobie darowqlqm bo widziałam że tam rekoczyny już nawet były i nawet starsi ludzie Bili laskami itd poszłam więc do kasy z tym co miałam ale zapomniałam czegoś więc szłam koło kas do początku sklepu i zobaczyłam że przy kasie tak pomiędzy są mandarynki w worku jakieś 4 kg i pytam grzscznie pani czy to sobie odlozyla czy jakiś klient i można kupić powiedziała że mogę kupić bo jakiś klient miał kilka takich siatek i zrezygnował z tej jednej stwierdził że za dużo wziął więc wzięłam a zaś jak zobaczyli to ludzie co się nie udało mandarynek to już chcieli wyrywać że jak to przecież ja nawey nie brałam itd nirmlanei ludzie czasem nmaja zaćmienie i jak w czasie komuny się zachowują jakby w sklepie nic nie było i trzeba było walczyć. 

 

A w Lidlu to jak była promocja na ciuszki to mi z rąk baby próbowały wyrywać dodam że w ciąży byłam i przez to się też zrazilam do zakupów tam jak są jakieś perełki szczególnie wyprzedaż albo nowy towar jakiś chodliwy a mało. 

Z kolei w biedronce to baba jak byla promocja na banany wyrwala mi z rąk kisc ostatnia ładna...... Nirmlanei ludzie nie mają ani zahamowań niekiedy ani kultury. 

2019-10-08 10:51

Jakiś czaa temu trafiłam na produkty polskich firm Koszulove i Okee. Gorąco polecam również dla mam z dużym biustem. Wygoda przy karmieniu i co dla mnie i bardzo ważne - kobiece kroje, wzory i materiały. Przyznam szczerze że nie zachęcał mnie bluzki czy z sukienki o fantastycznym kroju, jesli wzór był dziecinny np. W butelki.... 

2019-10-05 12:06

To prawda promocje to tak wpływają na niektórych że o dana rzecz nawet potrafią się pobić.

2019-10-05 11:10

Karolinah mi się trafiło tak weszłam i były to wzięłam. 

Konto usunięte

2019-10-05 10:58

Aneczka u mnie w mieście kiedyś jest promocja w Lidlu próba zrobienia zakupów może skończyć się tragicznie :) dobrze, że uruchomili sprzedaż przez internet :) 

2019-10-05 10:06

Aiisa ja nie chodzę do Lidla na zakupy więc ciężko mi powiedzieć ale wydaje mi się że  takich ciuchów na codzien w Lidlu nie ma więc jak ktoś potrzebuje na teraz nie będzie czekał aż się pojawią w Lidlu. To i w Biedronce czasami dają ciuchy ciążowe to można taniej kupić.