Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Pozytywnie o karmieniu piersią

Data utworzenia : 2014-11-07 20:13 | Ostatni komentarz 2018-08-08 21:14

Redakcja LOVI

6844 Odsłony
28 Komentarze

Karmienie piersią może być dla kobiety czymś wspaniałym. Może jej dać wiele satysfakcji i radości. Wiele zależy od jej wyobrażenia o laktacji.

2016-01-27 21:46

Bardzo długo nie lubiłam karmienia piersią... Robiłam to tylko dlatego, że chciałam dla dziecka jak najlepiej. Moja co podczas karmienia podskakiwała, gryzła, szczypała a co najgorsze uważała,że trzymając pierś w buzi można się rozglądać na prawo i lewo. Karmienie jej było dla mnie poprostu bolesne. Wszystko się zmieniło gdy wpadłam na pomysł, że zmienię pozycję do karmienia. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Córa dalej zdziwia podczas karmienia ale teraz nie jest ono dla mnie bolesne. A że miało być pozytywnie dodam tylko, że pomimo złego początku lubię to karmienie. Obiecywałam sobie, że gdy Małej wyjdzie pierwszy ząb to kończę karmienie. Ma już dwa i trzeci w drodze a ja się jakoś nie kwapie do odstawiania jej. Wręcz przeciwnie, nie mogę sobie wyobrazić że nie karmię jej cycem :)

2016-01-14 20:15

ja mam tylko jedno jedyne zdjęcie, jak karmiłam piersią w szpitalu :) mąż mi zrobił :) Ale praktycznie mnie na nic nie widać, ale widac małego i jego kruczoczarne włoski :)

2016-01-14 11:31

U mnie też ja głównie robię zdjęcia synkowi. Mąż nawet gdy jest w domu to nie chce być na zdjęciach. Tłumaczę mu że to przecież pamiątka dla dziecka. Ale jakoś ciężko idzie mi go przekonać. Ale kilka zdjęć jak karmię też mam. Obowiązkowo musiało być takie zdjęcie. :)

2016-01-14 10:29

U mnie w domu zazwyczja w fotografa bawie sie ja i oczywiscie jest mnie najmniej na zdjeciach

2016-01-14 10:27

Basia pięknie to opisalas wakacje ty mąż dziecko odpoczynek od pracy i rzeczywistości tylko wy z waszym maleństwem i niezapomniane chwile ☺ które uwieńczenie są zdjęciami i filmikami....fajnie będzie tak to sobie obejrzeć za kilka lat bardzo fajna pamiątka . Jajeczko mój mąż też nie umie robić zdjęć zresztą nie zawsze wychodzi się korzystnie na zdjęciach ja używam różnych programów graficznych do obróbki zdjęć ze nawet z najbrzydszego ujęcia wyjdzie coś fajnego po przeróbce. A nie ukrywam ze osobiście uwielbiam bawić się w fotografa i uwielbiam uwieczniac różne sytuacje i momenty w życiu moich dzieci i mojej rodziny choć nie ukrywam ze niestety nie jestem fotogeniczna ha ha

2016-01-13 16:28

Basia ślicznie to podsumowałaś. Ja żałuje ,że nie mam takich pamiątek z karmienia. Mąż nie lubi i nie umie robić zdjęć.

2016-01-13 16:16

Dla mnie to był najfajniejszy okres, i najlepszym jego podsumowaniem jest filmik, który nakręcił ukradkiem partner gdy na wakacjach płynęliśmy katamaranem :) Szumi wiatr, z głosników leci Reggae, a ja siedzę usmiechnięta z synkiem przy piersi, i mały macha sobie nogą w rytm muzyki :) Karmienie kojarzy mi się właśnie z taką beztroską, wakacjami , poczuciem bezpieczeństwa- bo wszystko czego maluch potrzebował miałam zawsze przy sobie, gotowe do podania-czy na statku,czy w samolocie,w parku lub restauracji... Początki bywają trudne, ale są warte poświęcenia i walki o utrzymanie laktacji bo potem przychodzi czas wynagrodzenia w postaci wspaniałych beztroskich chwil :)

2016-01-13 15:28

No dobre i parę mililitrów mleczka. Teraz chłopaki moje mleko traktują jak picie:)Niewiele tego, ale zawsze jakieś witaminki:)