Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67173 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-03-20 08:20

wiem ze nie trzeba dopajac. herbatka zostala podana raz i nie wiecej. dziś moja mała miała drażliwą godzine, myslalam, że zlapała ją kolka, wziełam ją na ręce poleciałam po ciepły okład, a tu.. mała zasnęła mi na rękach - chyba potrzebowała przytulaska a nie okładu ;) - fałszywy alarm kolkowy nr 1;)

2015-03-20 08:13

My z kolkami jako takimi nie mieliśmy zbyt wiele styczności. Ale dużo w tym temacie czytałam i poza noszeniem i przytulaniem maluch ważne też są ciepłe okłady an brzuszek, lub masaż wykonywany ciepłymi rączkami - to przynosi dziecku duże ukojenie. Jakoś w specyfiki typu kropelki czy herbatki nie wierzę, ale to może wynikać z tego, że nie wiem czym tak naprawdę jest kolka niemowlęca. Może gdybym miała z nią styczność szukałabym rozwiązania we wszystkim co jest możliwe.

2015-03-19 23:01

Raz, że herbata z kopru działa wiatropędnie. A po co wywoływać bączki, skoro wszystko z brzuszkiem gra. Dwa, że tak jak pisze Zuza, przy karmieniu piersią nie trzeba dopajać.

2015-03-19 21:10

siostra narzeczonego kazała mi podać tą herbatkę małej, też jestem zdania aby jej nie podawać nic, ale nalegała aby spróbować, mała wziela lyka i zasnela, tez jestem zdania aby nie przedobrzyc sprawy z kolką

2015-03-19 20:57

Ponoć nowością jest Espumisan 100, nowa, ulepszona wersja dotychczasowego Espumisanu. Zawiera 100 mg/ml symetykonu, czyli substancji czynnej, która to oddziałuje na pęcherzyki z gazem. Jest to stężenie wyższe niż w Sab Simplex. Na trzecim miejscu z kolei są kropelki Bobotic.

2015-03-19 20:52

tak jak nie ma kolek to nie ma potrzeby podawania herbatki koperkowej. Jak karmisz piersią to w pierwszej fazie mleko jest bardzo rzadkie i prawie przezroczyste, takie lekkie właśnie po to , żeby dziecko sie napiło. Dopiero w drugiej fazie mleko robi się bardziej gęste, tłuste po to by dzidziuś się najadł. Karmienie piersią nie wymaga dodatkowego dopajania maluszka.

2015-03-19 19:38

xaniab jeżeli Mała nie ma kolek, to lepiej jej herbatki z kopru włoskiego w ogóle nie podawać

2015-03-19 17:06

mała herbatkę dostała tylko raz, ponieważ nie mam kiedy jej ja podaawać jak ona jest najedzona to wypluwa smoczek od butli z herbatką