Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Wakacje karmiącej mamy

Data utworzenia : 2014-07-07 09:16 | Ostatni komentarz 2015-03-02 11:57

Redakcja LOVI

12098 Odsłony
43 Komentarze

Zbliża się lato. To czas zmian, który może przynieść wiele dobrego – nawet jeśli karmisz piersią i czujesz się uwiązana przy dziecku.

2014-07-16 12:43

Kasik moze raczej twoj maz nie chce zebys wychodzila bo nie chce sie na uczyc i jak powie ze nie umie to ty zrobisz to za niego. Moj maz jest taki ze ni przy malym nie zrobi. Jak gdzies wychodze to dzieckiem opiekuje sie moja mama i corka

2014-07-16 12:08

Bogusia, a nie masz takiej potrzeby by wyjść z domu? Ja przy dwójce dzieci to już nieraz wariuje, a takie wyjścia z domu napewno dodają energii:-)

2014-07-16 10:04

ja tylko odciągałam pokarm jeśli miałam iść na dłuższe zakupy lub do szkoły. ale wolałam zawsze mieć synka pod ręką ponieważ ciężko było mu cokolwiek odciągnąć bo wyjadał wszystko " do dna" w wakacje nie było większych problemów żeby było mu chłodniej przy jedzeniu kupiłam poduszkę do karmienia wiec nie grzał się specjalnie ode mnie i było mu znacznie wygodniej. no i w wakacje jest cieplej także nie miałam problemów z wyjęciem cyca i dania mu jeść gdzie tylko chciał

2014-07-16 08:04

kasik, ja jeszcze ani razu nie wyszłam bez małej dalej niż do spożywczaka i z powrotem. A co do męża to mój po kilku razach zmuszony przeze mnie zaczął karmić - np. "chcesz mieć szybko obiad to ją nakarm", grunt to pozwolić facetowi nauczyć się samemu jak to robić a nie stać nad głową i poprawiać cały czas ;)

2014-07-16 07:19

Dziewczyny, ja niestety czuję się troszkę uwiązana, tym bardziej że jak uda mi się gdzieś wyrwać na godzinkę to mąż zaraz dzwoni, że mały jeść nie chce, pić też nie.... Może gdyby mąż był bardziej wyrozumiały, to nie czułabym tego uwiązania.... Chc karmić Franka do 12mc, jeszcze pół roku...wprowadzamy już inne pokarmy np.kaszki, obiadki, które je z apetytem, ale co z tego jak mąż nakarmić go nie potrafi....:-(

2014-07-15 23:23

lipka, nie przejmuj się - zakładam że połowa z tych dziwnie się patrzących ludzi myli wiek dziecka - mnie, jak moja córeczka miała 2 miesiące, jakiś facet zapytał czy ma rok - i też patrząc dziwnie, bo przed chwilą przestałam karmić...

2014-07-15 23:00

No i wlasnie ja tez sie nie czuje uwiazana. Jedyne co mnie teraz drażni to fakt, ze wszyscy patrzą na mnie dziwnie, ze karmie 17 miesięczne dziecko...

2014-07-15 16:47

my karmimy sie juz 24 miesiące :) nie mamy z crcia z tym problemu karmiłysmy się już baaaardzo rożnych i dziwnych miejscach. fakt latem łątwiej ale zima nam tez niestraszna :P uwiązanie uwiązaniem , satysfakscja jest duża, zdrowie córci też wiec czego chciec wiecej :