Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

8 miesięcy i niechęć do piersi

Data utworzenia : 2019-03-18 14:42 | Ostatni komentarz 2019-06-12 11:39

Haluna22

895 Odsłony
15 Komentarze

Witam ma córkę która ma 8 miesięcy i tydzień. Urodzona przez cc i od razu przystawiona do piersi. Nigdy nie było problemu z karmieniem. Dziecko przybiera na wadze prawidłowo. W prowadzone posiłki stałe jak zalecił lekarz. Od 4 dni przyjmuje antybiotyk katar, kaszel brak ochoty na ssanie piersi

2019-06-12 11:39

Zgadzam się z magiczny pazur nawet my dorośli w czasie choroby mamy mizerny apetyt u malucha też tak się dzieje być może po chorobie nagle będzie mały glodomorek :)

2019-06-03 19:22

Jeśli dziecko przeziębione, ma zatkany nosek, gdzie u takiego maluszka ciężej jest go odetkać, może mieć problem z ssaniem piersi,bo jednak musi nabrać powietrza. Natomiast nie od dziś wiadomo, że w większości chore dzieci mają mniejszy apetyt, by jeść. Jeśli choroba minie, powinno się poprawić.

2019-05-29 20:18

Głównie przez katar dzieciom źle się oddycha i dlatego nie chcą ssać za bardzo piersi.

2019-05-23 12:18

U nas przy katarze było podobnie. Zatkany nosek to ogromny dyskomfort i trudności w oddychaniu podczas ssania.

2019-03-19 12:30

Wydaje mi się że właśnie winowajca był katar. Dzieci jak maja zatkany nosek ciezko im oddychać a co dopiero oddychać ustami i jeszcze jeść. Teraz żeby podbudować laktację powinnaś częściej przystawiać maluszka do piersi. Pamiętaj, ze mleko powinno być głównym źródłem pożywienia aż do ukończenia przez dziecko roku. Swoją droga wg mnie troszkę jednak za mało jest u Was piersi a za dużo posiłków stałych. Może tak z półtora godziny przed stałym posiłkiem podawaj jeszcze pierś? Mleko dla takiego maluszka jest na prawdę bardzo ważne.

2019-03-18 21:46

Po 4 dniach zjadła dziś na kolacje cycusia i śpi. Lepiej też oddycha, katar zelżal i ogólnie widać że wraca do zdrowia. Mam nadzieję, że laktacja będzie dalej taka jaką była i że jeszcze trochę possie ;)

2019-03-18 21:25

Może ma podraznione gardło dlatego nie chce pić. A jak jest z innymi plynami. Pamietam jak synek był przeziębiony mleka nie chciał wcale to wlas ie przez sen mu podawałam ale za to chłodna wodę pił z chęcią.

2019-03-18 18:39

Nie chce w ogóle od infekcji piersi ( dziś 4 dzień) W nocy na spiocha jak się przebudzi troszkę zje i to tyle.