Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Bank mleka kobiecego

Data utworzenia : 2013-06-29 00:09 | Ostatni komentarz 2023-02-09 22:13

konto usunięte

7014 Odsłony
39 Komentarze

Drogie mamy, słyszałyście o banku mleka kobiecego? Mieszkam w województwie śląskim i tu w Rudzie Śląskiej działa w szpitalu. Nie wgłębiłam się jeszcze w ten temat, ale chętnie oddawałabym mleko, gdyby brali od niehospitalizowanych kobiet...A Wy? Chciałabym uzyskać informacje od eksperta na ten temat. Dziękuję:)

2023-01-29 15:50

Nelia ja mam podobnie, ale dla przykładu moje siostra to przy swoich dzieciach miala w opór mleka wiec jej byłoby nawet na rękę oddawać 

2023-01-29 12:10

Ja też nigdy nie miałam aż tak dużo żeby oddać, piłam wodę ile tylko dusza zapragnie ale to nie starczało dla mojego dziecka i trzeba było szykować mm. Myślę że jakbym miała dużo to chętnie podzieliłabym się z bankiem mleka szczególnie dla dzieci które zostają porzucone a takie maleństwo też potrzebuje jeść, w końcu nie tylko jest matka która urodziła ale też ta która wychowała.

2023-01-29 01:37

dokładnie, niestety te wszystkie procedury potrafią zniechęcić i przytłoczyć.

2023-01-28 15:31

Banki to fantastyczna sprawa. Mniej fantastyczna jest już próba oddania swojego mleka do takiego banku - dość skomplikowane, czasochłonne i niestety zniechęcające 

2023-01-27 17:04

różnie z tą laktacją bywa, ja mam siostre co miała tonę mleka i jej córki jadły po 5minut bo tak sybko leciało i tak szybko mogły sie zajeść. u mnie znowu wcale nie tak dużo tego mleka. a przy antybiotyku to było jeszcze mniej, 

2023-01-27 13:05

Takie bańki to naprawę dobra inicjatywa. W bankach wiadomo że mleko jest przechowywane w odpowiednich warunkach i wszystko jest z nim okej, a np dla skrajnych wcześniaków może być naprawdę pomocne

2023-01-27 08:22

Mam znajomą co na początku miała pełno mleka, odciągała bardzo dużo, a potem nagle pyk i przyszła susza, pokarmu było jak na lekarstwo. I trochę ten kryzys trwał. Później się unormowało, ale już nie miała tak dużo mleka jak wcześniej.

2023-01-26 20:15

Nie mam pojęcia czym to się ma waśnie ze jedna ma za dużo a druga wystarczajaco . Ja miałam za dużo i Ciężko było , szczególnie nocami .