Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Propozycje i błędy na forum

Data utworzenia : 2013-01-17 11:29 | Ostatni komentarz 2022-01-22 22:38

P.Janik

86053 Odsłony
1319 Komentarze

Ułatwimy pracę moderatorom. Piszcie tutaj propozycje, zauważone błędy, powtarzające się posty. To od nas przecież zależy jak to wszystko będzie wyglądać.

2013-03-10 10:47

Mamuśka masz rację, osoby, które w poprzednim miesiącu zdobyły nagrodę w wyniku zgromadzonych punktów w następnym nie biorą udziału w rankingu pomocnych użytkowników. Chochlika odkryliśmy :) Pozdrawiamy

2013-03-09 20:13

Chyba coś w systemie nie działa do końca, nie powinno być mnie w rankingu w tym miesiącu a w profilu pokazuje mi, że ktoś mi przyznał głos i w nim jestem:)

2013-03-04 20:21

Zmiany na forum są super :) bardzo mnie to cieszy ponieważ widzę i swoje wątki oraz nowo dodane komentarze i wiadomo teraz co gdzie i jak nowego. Dziękuje również.

2013-03-04 09:57

W niedzielę sprawdzam pocztę ,a tu taka niespodzianka powiadomienia na e mail działają! Na prawdę wprowadzone zostały świetne rozwiązania,teraz już nic nam nie umknie,dziękuje:)

2013-03-02 23:16

Miło nam poinformować o nowych funkcjach mających ułatwić Wam korzystanie z forum LOVI :) W profilu użytkownika możecie z łatwością i na bieżąco obserwować założone przez siebie wątki. Rozwinęliśmy opcję Ulubione. Interesujący Was wątek dodajecie do Ulubionych, klikając na serduszko pod pierwszym postem w wątku. Następnie z profilu użytkownika możecie śledzić zmiany i dyskusje w zaznaczonym temacie. Możecie także śledzić wybrane wątki dzięki e-mailowym powiadomieniom. Wystarczy zaznaczyć kopertę, a na wpisany w profilu użytkownika przy rejestracji adres e-mailowy będą przychodzić powiadomienia o nowych postach. Mamy nadzieję, że zmiany się Wam spodobają. lusi_ja bardzo się cieszymy :) Pozdrawiamy

2013-03-02 23:07

Dziękuję za udogodnienie ze strony Redakcji - dla mnie rewelacja ,że widzę info o nowych komentarzach zarówno w moich wątkach obok rankingu , a także w innych .I informowanie przez e -mail zaczęło dziś działać:)

2013-02-27 21:47

Przeniesione. Dzięki :)

2013-02-27 21:12

W dziale ,,oparzenia'' http://lovi.pl/pl/forum/11/272 znalazły się 2 (ostatnio dodane) komentarze tyczące wątku ,,odparzenia'' więc może można by je przenieś w odpowiednie miejsce