Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Witaminy dla noworodka

Data utworzenia : 2018-04-22 21:11 | Ostatni komentarz 2018-06-24 12:58

Konto usunięte

5623 Odsłony
185 Komentarze

Dziewczyny, w szpitalu mój szkrab dostał witaminę K (jednorazowo). Obecnie każdego dnia daję mu wit D w zaleconej dawce. Czy podajecie Waszym dzieciaczkom jeszcze jakieś witaminy? Jeśli tak to w jakiej dawce.

Konto usunięte

2018-06-24 12:58

Dokładnie Agn, to są inne substancje, ale są popularnym składnikiem leków na kolki. Póki co jest w porządku oprócz drobnych incydentów - wtedy kiedy zjadłam coś smażonego. Jednak stosuje kilka rzeczy i nie wiem, która jest najskuteczniejsza. Obstawiam jednak dietę

2018-06-24 11:05

W wiekszosci tych polskich kolkowych preparatow jest simetykon tak samo w Sab Simplex, a w Esputiconie jest dimetykon obydwie substancje.maja podobne działanie, zobaczycie moze akutat ten sprawdzi się u Was lepiej :)

2018-06-24 10:54

Mama Gratki skoro jest inny skład to jest to calkiem coś innego. Najwyżej działa podobnie

2018-06-23 22:50

U mnie córka brała dicoflor swego czasu.

Konto usunięte

2018-06-23 20:14

Mamy zalecony esputicon. Pani w aptece twierdzi że jest to to samo co espimisan. Co prawda substancja czynna jest inna i dawkowanie tez, ale nazwa dość zbliżona

2018-06-23 19:16

Ja z probiotyków polecam też trilac plus krople. Też ma dobry skład.

2018-06-22 13:48

Dziewczyny, które podają dziecio Acidolac Baby: na pipecie jest zaznaczona miarka 0,5ml. Odmierzacie tyle i podajecie czy wkrapiacie 5 kropelek?

2018-06-21 23:06

My stosowaliśmy lyzeczki takie gratisowe Hippa , Beaba i cos jeszcze w sumie obojetne jakie byle.plastikowe były no i my obecnie tylko wit D podajemy, wiec jakos mocno sie na tym nie skupiałam ;) Agata o widzisz tego nie wiedziałam, ale juz zakupiłam Vivo na zas, niestety Dicoflor u nas teraz sie nie sprawdził nie wiem dlaczego, starszy synek tolerowal super, za to u niego biogaja zle dzialala wiec pozostaje nam vivo i axidolac drogą dedukcji ;) Jedynie co jakis lekarz wypowiadal sie ze w vivo sa szczepy nie wiem dokladnie ktore ale mam gdzies na fotce z tej konferencji, ktore pomagają przy kolkach a inne probiotyki takiej miezanki nie mają wiec moze tez zalezy na co podajemy . Sama nie wiem ale jak przetestujemy to dam znać, poki co bedzie stał.i czekał ;)