Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11058 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2023-01-12 09:14

Rownież polecam te wkładki i jestem z nich bardzo zadowolona. Są cienkie ale bardzo chłonne, maja mocny klej na dwóch paskach wiec dobrze trzyma sie stanika. Pakowane pojedynczo wiec jak tylko jest potrzebna jedna to można uzyć jednej.  praktycznie niezauważalne i nieodczuwalne pod stanikiem. 

2023-01-06 16:21

Wkładki miękkie. Ich kształt doskonale się dopasowuje do biustonosza. Klej dobrze trzyma. Plusem jest że każde wpadki są pakowane oddzielnie. Można je zawsze schować do torebki.

2022-12-26 17:32

Wkładki są bardzo, bardzo miękkie, zdecydowanie bardziej niż inne dostępne na rynku. Podoba mi się, że mają podwójne paski z klejem, dzięki czemu lepiej się trzymają biustonosza i nie przesuwają się. Poza tym ma na to wpływ również ich kształt, dobrze przylegają do piersi. Każda wkładka ma osobne opakowanie - to jest rozwiązanie praktyczne i higieniczne. Można wrzucić wkładki do torebki bądź plecaka bez obaw, że się ubrudzą. Wkładki są chłonne, wytrzymują dość długo bez potrzeby ich zmieniania. No i dla mnie ważna sprawa - są przewiewne. Ja zwracam na to uwagę, ponieważ mocno się pocę. Jednak podczas używania wkładek Lovi Discreet Elegance nie mam z tym problemu, skóra jest normalna, nie ma podrażnień ani nic. Polecam te wkładki każdej karmiącej mamie!

2022-12-23 20:38

Chyba najlepsze wkładki laktacyjne jakie miałam , są mega . 
Są mega  cienkie , delikatne w dotyku , jak je wyjęłam z woreczka to najbardziej mi się to spodobało ze są tak mięciutkie i delikatne i ze wreszcie nie będę odczuwać swędzenia albo pieczenia bo tak miałam przy innych wkładkach , myślałam ze będą do moich piersi za duże ale sprawdzają się idealnie. 

Maja klej po obu stronach wiec ta wkładka nie roluje się ani nie przemieszcza . ( w innych wkładkach w nocy jak spałam to przyklejały  mi się do piersi i zawsze się denerwowałam a przy tych nie mam takiego problemu )

 

Wkladki są pojedynczo pakowane , są tego plusy i minusy : plusem jest to ze wkładając do torebki nie zabrudza się i estetycznie to ładnie wyglada a minusem jest to ze za dużo śmieci jest produkowanych . Ale coś za coś. 


nigdzie tu w mojej okolicy ich nie widziałam do kupna stacjonarnie ale Już innych nie użyje bo te są naprawdę rewalacyjne . 

2022-09-13 01:13

Polecam wkładki , mega chłonne , oddychające i przyjemne w dotyku .

2022-09-01 10:52

Wkładki testowała moja koleżanka i to jest jej opinia: 

Wkładki Lovi są zdecydowanie najlepsze jakie próbowałam. Są bardzo chłonne, a przy tym cieniutkie, niewidoczne pod ubraniem. Klej trzyma mocno, nie przesuwają się w ciągu dnia, co jest bardzo komfortowe. Jedyny zarzut to ich pakowanie - każdej pary w osobną folię. Jest co prawda wygodne, gdy chcesz zabrać ze sobą tylko kilka par, i oczywiście bardzo higieniczne, jednak ja wolę bliższe ekologii rozwiązania. Wkładki są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Dla mnie zbędny estetyczny dodatek, bo akurat u mnie ładnie chowały się pod bielizną, a przy kamieniu nie przeszkadza mi inny kolor wkładki. Ogólnie produkt bardzo dobry jakościowo i mogę z czystym sumieniem polecić.

2022-08-28 22:17

Nalepsze jakie używałam i do tego najładniejsze. Ta koronka sprawia że nie tylko muszę ale również chce je zakładać. Są cienkie ale spełniają swoją rolę, mam wrażenie że lepiej chłoną niż te grubsze wkładki. 3 kolory to również duży plus, zależnie od tego jaką mamy bieliznę nie musimy się martwić że coś będzie przeswitywac. Pakowane pojedynczo więc można zabrać tyle ile potrzeba bez całego pudełka i nic się nie ubrudzi. Posiadają dwa paski klejące dla lepszej przyczepności, jeżeli ktoś ma manie ciągłego poprawiania to właśnie są dla Ciebie bo dobrze się trzymają i nie trzeba ich 'kontrolować'

2022-07-13 19:43

Mi również udało się przetestować wkładki i przyznam szczerze że jestem Mile zaskoczona ich formuła dlatego że w porównaniu do innych wkładek jakie wcześniej nosiłam są cieniutkie ale za to bardzo chłonne. Bardzo podoba mi się ich estetyczny wygląd mimo że i tak są włożone do biustonosza ale fajnie mieć coś ładnego i poczuć się bardziej kobieco nawet karmiąc piersią. Plusem według mnie jest też ich kolorystyka dlatego że nieraz spotkałam się z tym że wkładki prześwitywały a większość wkładek dostępnych na rynku jest biała