Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11096 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2023-04-25 18:50 | Post edytowany:2023-04-25 18:54

Korzystałam z nich już na samym początku. Miałam wtedy do wyboru kilka firm i szczerze bylam Bardzo miłe zaskoczona wkładkami lovi. Dużym plusem dla mnie jest możliwość wyboru koloru pod bieliznę. Są mega chłonne wbrew pozorom. Mając nawał dały sobie świetnie radę. Maja fajny design z koronka, co jest dla mnie urocze ;) Na początku, jak zobaczyłam, ze sa pakowane osobno myślałam, ze będzie mi to przeszkadzać, ze względu na czas i środowisko. Jednak pakowane osobno jest plusem, nie raz potrzebowałam zabrać do torebki, wiec nie zanieczyściły się ani nie zalały w torebce. Posiadają mocny klej, nie przesuwają się na czym najbardziej mi zależało. Jestem 3x na tak

2023-04-12 11:13

Z tych wkładek jestem mega zadowolona , przede wszystkim są cienkie a możliwość wyboru koloru pod kolor bielizny jest super bo nie rzucają się w oczy , są również chłonne . Maja po obu stronach klej wiec ta wkłada nie przemieszcza się i nie odkleja . Teraz zaczęłam doceniać to ze są pakowane pojedyńczo bo z początku to myślałam bardziej o naturze ze pakowanie podwójnie mniej zaśmiecają środowisko ale po dłuższym użytkowaniu muszę przyznać ze jest to dobry pomysł , poniewaz niekiedy jest potrzebna jedna wkłada ;) 

mam małe piersi i z początku myślałam ze będą na mnie za duże ale są idealne ;) 

u mnie w mieście nie ma możliwości kupna stacjonarnie  tych wkladek , chociaż prosiłam apteki o sprowadzenie No ale dla jednej osoby nie opłaca im się . 

Napewno już nie wrócę do innych wkładek ;) 

2023-03-29 20:58

Wkładki są bardzo pięknie miękkie i cienkie co jest według mnie dużym plusem 

Nie odklejają ,nie uwieraja ani nie podrazniaja skóry 

Plusem jest wybór kolorystyczny i to że są pakowane pojedynczo 

Osobiście aktualnie nie karmie już piersią jednak chciałam przetestować trwałość i porównać do stosowania wcześniejszych i żałuję że od samego początku nie sięgnęłam po wkładki z lovi 

Pozwoliłam sobie na przekazanie przyjaciółce wkładek i już po pierwszym dniu pisała ze są super nie odklejają się i nie musi co chwile poprawiać ich jak wcześniejszych są dobrze chłonne wiec również poleca ❤ 

A ja na przyszłość już wiem które wkładki mam wybrać ☺☺

2023-03-24 09:33

Te wkładki są najlepsze jakie używałam, bardzo cienkie, nieodznaczające się pod ubraniem. Dzięki temu, że mają klej po obu stronach, wkładki się nie odklejają ani nie przemieszczają. Pomimo tego, ze są cienkie, to są bardzo chłonne. Dodatkowo każda wkładka pakowana jest osobno, co jest bardzo praktyczne.

2023-03-23 14:19

Niezmiennie od lat wkładki LOVI uważam za wyjątkowo chłonne. Pomimo ,że są cienkie i dyskretne świetnie sobie radzą. Wkładki ładnie maskują się z biustonoszem , a delikatna falbanką sprawia ,że wydaje się ,że ich w ogóle nie ma. Dodatkowym plusem jest to ,że można wybrać z 3 podstawowych kolorów dopasowując je do swojego biustonosza (czarny ,biały i cielisty). Nie odklejają się i nie przesuwają. Są pakowane w osobny woreczek co sprawia ich higieniczny sposób przechowywania ( można spakować do torebki jeden komplet na zapas nie martwiąc się ,że się zabrudzą).

Ładnie wykończone falbanki w delikatny wzór widoczny na zdjęciu :) To sprawia ,że nie tylko są praktyczne ,ale również cieszą oko :)

2023-03-23 12:03

Wkładki są bardzo delikatne pięknie wykończone delikatna ala falbanka cienkie jednak chłonne, nie podrażniają brodawek.

Kolorystyka sprawia ze można spokojnie dobrać kolor w jakim lubimy nosić bieliznę.

Każda wkładka zapakowana w oddzielna folijke można bez problemu zapakować do walizki do szpitala na poród czy do torby  dzięki czemu jest dyskretnie schowana a i nie zabrudzi sie w stercie pieluch czy butelek.

 Cieniutkie jednak mega chłonne, klej na wkładkach bardzo dobrze trzyma nie odklejają sie i nie przesuwają podczas noszenia czy podczas karmienia, świetnie dopasowują sie do bielizny, nie odkształcają dzięki czemu pod biustonoszem ich nie widać ze coś gdzieś odstaje;)

polecam.

2023-03-16 17:45

Najlepsze wkładki jakie miałam . Super ze są w 3 kolorach mega chłonne polecam wszystkim !

2023-01-12 18:42

Wkladki są mięciutkie, chłonne i bardzo wygodne. Super się trzymają, nie rozjeżdżają się jak inne, które używałam. Zapewniają komfort użytkowania, prawie nie czuć, że są :) 

Praktycznie zapakowane, można je ze sobą wszędzie zabrać. 

Poza tym bardzo estetycznie i ładnie wykonane :)