Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11055 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2019-08-07 21:58

Lepszych wkładek laktacyjnych ja te z Lovi nigdy nie mogłam sobie wymarzyć.Po rozpakowaniu najpierw zaskoczyły mnie swoim pięknym wyglądem,są bardzo cieniutkie w porównaniu do większości jakiej używałam.Świetnie trzymają się bielizny.Bardzo dobrze chłoną wypływający pokarm.Dla mnie warte swojej ceny bo naprawdę lepszych nie napotkałam.

2019-07-23 23:07

Ja zdecydowanie też uważam, że wkładki Lovi są super i takie śliczne, jedynie co mi się nie podoba to cena... bo niestety wychodzą dość drogo:/

2019-07-18 23:56

Różne wkładki różnych firm miałam, ale lovi wygrywają. Są delikatne i cienkie a przede wszystkim chłonne. Duży plus że są w różnych kolorach.

2019-07-18 23:55

Różne wkładki różnych firm miałam, ale lovi wygrywają. Są delikatne i cienkie a przede wszystkim chłonne. Duży plus że są w różnych kolorach.

2019-06-03 23:26

Ja wkładki oddałam kuzynem która niedawno urodziła i jest mega zadowolona. Dobrze się trzymają nie przemawiają i fajnie że w 3 kolorach pasują do różnych odcieni odzieży

2019-06-03 22:22

Równeż jestem bardzo zadowolona z wkładek Discreet Elegance, bardzo się cieszę i dziękuję raz jeszcze, że mogłam je przetestować. Są ultracieniutkie, pięknie się prezentują a co najważniejsze są chłonne i bardzo dyskretne. Miałam już wkładki kilku popularnych marek i Discreet Elegance są dla mnie najlepsze!

2019-05-29 20:52

Te wkładki są rewelacyjne,cieniutkie i ładnie wchłaniają.nie podrazniaja sutków.wogole się ich nie czuje że są.

2019-05-14 21:16

Miałam okazję przetestować i szczerze polecam. Są cienkie, chłonne . Dobrze się przyklejają do bielizny i się na niej nie odznaczają . I możliwość wyboru koloru do noszonej bielizny jest ogromnym plusem .