Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11052 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2020-04-30 23:07

Wkładki fajne, trzymają się na miejscu, nie przemieszczają się, klej trzyma jak należy nie zostawiając śladu na ubraniach. Chlonne, wygodne, wręcz się ich nie odczuwa. 

Choć przyznam szczerze, że moje początki KP po porodzie mogłyby być dla nich wyzwaniem. Napewno przy 3 ciąży od początku będę ich używała. 

2020-04-19 22:42

Wkładki bardzo eleganckie, cieniutkie, łatwo się przyjlejaja.Nie przemieszczają się, nie widać ich nawet przy  obcisłej bluzce.Dostapne w 3 kolorach co pozwala dostosować wkładki do koloru bielizny  i do  maksimum podnoszą  komfort noszenia. To chyba najładniejsze wkładki jakie kiedykolwiek miałam. Jedynie nie mogę odnieść się co do chłonności bo niestety moja laktacja już coraz słabsza.

2020-03-15 16:19

Przede wszystkim wkładki są cienkie i bardzo ładne . plus za różne wersje kolorystyczne . Moim zdaniem jednak miejsc z klejem jest za mało bo mi średnio trzymają się na bieliźnie 

2019-12-07 22:38

Co prawda do testów się nie dostałam ale wkładki wygrałam w konkursie. Jestem bardzo zadowolona. Są cieniutkie ale super chłonne. Fajne jest też to że występują w 3 wersjach kolorystycznych i każda jest osobno zapakowana co pozwala na higieniczne ich przechowywanie.

2019-11-27 13:06

Wkładki Lovi są bardzo praktyczne. Pod bielizną są praktycznie niewidoczne, dzięki swojej cienkości. Mimo, że nie wyglądają na pierwszy rzut oka to są bardzo chłonne. Nie zdarzyło mi się, nawet w czasie nawału, aby mi wyciekało coś. Gama kolorystyczna jest dopasowana do najpopularniejszych odcieni bielizny, więc możemy sobie dopasować. A zakończenie koronką sprawia, że czujemy się nawet z wkładkami kobieco, a jak coś się by nam wysunęło, to nikt by się nie domyślił, że to wkładka, a raczej seksowny biustonosz. Coś takiego jednak nie powinno się zdarzyć dzięki, możliwości przyklejenia wkładek do biustonosza. Są oddzielnie zapakowane, co zapewnia nam higienę.

Konto usunięte

2019-11-18 14:22

Swoją opinię odnośnie wkładek dodawałam już w tamtym roku - są one na prawdę super :) Cieniutkie, delikatne, nie przeciekają i mają dwa miejsca z klejem, dzięki czemu dobrze trzymają się bielizny. Zauważyłam tylko jeden minus: otwieranie tych pojedynczych opakowań. Ciężko się je rozrywa. Gdyby można było je otworzyć jedną ręką to byłoby przecudownie :) 

2019-11-17 17:39

Wkładki Lovi ( w kolorze białym) kupiłam już będąc w ciąży, skuszona dobrymi opiniami. Teraz dostałam również je do testów i powiem szczerze, ale to naprawdę szczerze, że dla mnie nie ma lepszych wkładek na rynku, a testowałam już z kilku firm. Wszystkie inne pęcznieją i po dłuższym przeciekają. Natomiast wkładki Elegance Discreet mogę mieć całą noc bez obaw o to, że przeciekną. Są cieniutkie, ale bardzo chłonne. Ogromnym plusem jest także to, że każda wkładka zapakowana jest w osobną folię, dzięki czemu są bardziej higieniczne i można wziąć, np. 2 szt. zapakować do torby i wyjść, czy wyjechać gdzieś na dłużej, bez obaw o to, czy się nie zabrudzą, jeśli będzie potrzeba skorzystania z nich. 

2019-11-14 13:01

Właśnie dziś dostałam paczuszkę z 3 kolorami wkładek z lovi. Tak dokładnie będę mogła je przetestować dopiero za jakieś 2 miesiące, ale już teraz mogę stwierdzić, że wkładki są estetycznie zapakowane każda osobno, super że mają różne kolory ( biały, czarny, cielisty) dzięki temu pasują do różnego koloru bielizny, i są mega chłonne ( oczywiście musiałam zrobić test bo zastanawiałam się ile cieczy mogą wsiąknąć ze względu na swoją cieniutką budowę). Mają też naklejkę by przymocować do wnętrza stanika i przez to wkładki nie będą uciekać. A najbardziej urzekł mnie ich elegancki wygląd ( koronka), mimo, że jest to niewidoczny element, to lovi dba o szczegóły, by nawet podzcas karmienia czuć się kobieco ;)