Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

10979 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2021-08-16 21:10

Wkładki są bardzo chłonne i dyskretne. Wytrzymują nawet całą noc. Jestem zadowolona i nie planuje zmieniać na inne 

2021-02-08 17:10

Rewelacja, do tej pory miałam tylko te zwykle jednorazowe które się rozdwajały i szybko przemakały. Uważam że są to najlepsze wkładki jakie są na rynku i idealnie kolorystycznie można dopasować do stanika 

2021-01-04 17:40

Wkładki są cieniutkie, ale bardzo chłonne. Dzięki dostępności kolorystycznej- mama karmiąca może spokojnie ładnie się ubrać i nawet jak wkładka będzie wystawać to wygląda elegancko. 

2020-11-19 22:30

Są super, cieniutkie, mega chłonne, delikatne i te kolorki są MEGA!!!

2020-09-08 15:21

Wkładki laktacyjne oddałam dla koleżanki ponieważ obecnie nie są mi one potrzebne. Prezent bardzo przypadł do gustu ponieważ te co używała przeciekały. A z tych jest bardzo zadowolona. Nawet po całej nocy wkładka była sucha. Są cienkie więc niewidoczne nawet pod obcisła bluzka. Dostępne są w różnych kolorach więc można dopasować je do koloru bielizny. Bardzo dobrze się trzymają, nie przemieszczają się.

2020-07-06 22:59

Najlepsze wkładki z obecnych na rynku. Przy nawale pokarmu a przespanej porze ściągania nic mi nie przeciekało. A co najważniejsze... moglam czuc sie swobodnie, bo były niewidoczne. W obcisłej sukience nie było widać nawet. Wszystkie kolory mialam po kilka paczek. Aaaa no i piekne wykończenie wzorem �

2020-06-22 18:11

Wkładki świetne. Nawet po całej nocy nic nie przecieka a w wkładce pelno mleka. Cienkie i mało widoczne. Najlepsze jakie miałam. Niestety cena trochę odstrasza.

2020-05-03 21:39

Najlepsze wkładki jakie miałam, cieniutkie,chłonne, ale niewidoczne nawet pod obcisłą bluzką, nie przemieszczają się. Występują w trzech kolorach więc można idealnie dopasować do koloru bielizny. Testowałam je już wcześniej, bo też udało mi się wygrać je w konkursie. Jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebować wkładki to wybiorę tylko lovi.