Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11087 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2021-10-04 23:42

Ja wkładki zakupiłam sama, jednak zgadzam się z ponizszymi opiniami. Póki co miałam je co prawda raz, by zobaczyć jak je użytkowac nim pójdę do szpitala. Na duzy plus to, ze są pakowane w mniejsze folijki - owszem generuje to wiecej śmieci jednak jest to bardzo podręczne, zwłaszcza przy wyjazdach. Kolejnym atutem jest możliwość doboru koloru - ja osobiście wybrałam bezowe, by były jak najmniej widoczne. 

2021-10-02 11:34

Ja wygrałam wkładki razem z laktatorem . Wkładki są zapakowane w oddzielną torebkę, każda z nich jest wykończona elegancką koronką posiadające dwa paski samoprzylepne ( które utrzymują wkładkę w odpowiednim miejscu) w trzech różnych kolorach ( można dopasować pod kolor bielizny). Są bardzo cienkie ( ich grubość to tylko 1mm, przez co są dyskretne ), wyprofilowane i chłonne. Wkładki te przepuszczają powietrze, przez co nasze piersi nie są narażone na odparzenia oraz dzięki temu, że zawierają wkład żelujący cała zawartość mleka zostaje wewnątrz wkładki. Nie podrażniają brodawek . Cieszę się, że mogłam je wygrać , dlatego dzielę się opinią . Dla mnie to numer 1 wśród dostępnych na rynku wkładek. 

2021-09-29 22:04

Jedyne, co bym zmieniła w tych wkładkach, to osobne pakowanie. Fakt, jest to wygodne, gdy chcemy je wziąć ze sobą, wrzucić luzem do torebki - mamy pewność, że są czyste. Ja najczęściej zakładam je w domu i rzadko biorę ze sobą. Przez te opakowania tworzy się więcej śmieci. Uwielbiam te wkładki i bez tych folii też byłyby nadal genialne :)

2021-09-07 23:19

Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych komentarzy. Jak już będę miała okazję wypróbować też podzielę się opinią. 

2021-09-03 13:24

Ja ogólnie nie testowałam tych wkładek ale po prostu je kupilam i uważam że są genialne.

Fantastyczne jest to że pomimo tego że są cienkie to są bardzo chłonne.  I przy okazji są po prostu piekne, co dla mnie jest ważne:)

2021-09-02 10:54

Najlepsze są nie ma porównania nawet z innymi grubymi. Dla mnie to zdecydowanie numer 1! 

2021-08-23 16:18

Ja ostatnio zakupiłam te wkładki i jestem mega zadowolona. Są chłonne i cienkie przez co nie widać ich pod bielizną.  Czuję się w nich bardzo komfortowo.

2021-08-17 17:41

Dla mnie te wkładki były najlepsze jakich używałam. 

Różne kolory dopasowane do kolorów stanika. Cukowne, nie podrażniają sutkowe i dosyć że są chłonne to przy tym bardzo cieniutkie