Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11033 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2022-07-08 11:58

Wkładki są bardzo wygodne chodź przy stanicach koronkowych się zwijają pod pierś i ciężko je znowu przykleić żeby się trzymały

Przy stanicach usztywnianych nie mam takiego problemu

Wkładki starczają na bardzo długo nie przeciekają ja Max miała jedna założona przez 9 godzin i nic nie przeciekło

Są bardzo delikatne nie czuć ich na sobie i są niewidoczne przy cienkich koronkowych stanicach

i wybór trzech różnych kolorów jest na wielki plus 

2022-07-01 20:52

Witam w miesiącu maju wygrałam wkładki laktacyjne:)

 

Mialam okazję uzywac tych wkładek juz nieco wcześniej wiec kontynuowałam swoją przygodę z nimi.

 

Coś co jaki pierwsze rzuca się na oczy : design - no powala na nogi mozna uzywac w 3 wersjach kolorystycznych w takich jakie są podstawowe kolory bielizny i ja właśnie w takich kolorach mam staniki do karmienia : beż czerń i biel .

 

Jak na wkładki laktacyjne sa bardzo cieniutkie i jednocześnie chłonne.

 

Wiele wkladek laktacyjnych jest grubych i uciskaja one brodawkę jeslo stanik jest bardziej dopasowany tutaj takiego problemu nie ma :)

 

Lovi jak zawsze wychodzi w kierunku oczekiwan kobiet .  Te wkładki to taki kobiecy dodatek do karmienia piersią przez który można się poczuc troszkr lepiej zwłaszcza jak kobieta przytloczona jest wszelkimi zmianami fizjiologicznymi po porodzie.

 

 

Lovi jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość testowania :)

2022-03-02 09:19

Wkładki są bardzo delikatne pięknie wykończone delikatna ala falbanka cienkie jednak chłonne, nie podrażniają brodawek.

Kolorystyka sprawia ze można spokojnie dobrać kolor w jakim lubimy nosić bieliznę.

Każda wkładka zapakowana w oddzielna folijke można bez problemu zapakować do walizki do szpitala na poród czy do torby  dzięki czemu jest dyskretnie schowana a i nie zabrudzi sie w stercie pieluch czy butelek.

 Cieniutkie jednak mega chłonne, klej na wkładkach bardzo dobrze trzyma nie odklejają sie i nie przesuwają podczas noszenia czy podczas karmienia, świetnie dopasowują sie do bielizny, nie odkształcają dzięki czemu pod biustonoszem ich nie widać ze coś gdzieś odstaje;)

polecam.

2021-10-23 22:38

Wkładki laktacyjne Lovi Descreet Elegance

Wkładki dostępne są w trzech kolorach - bialym, czarnym i beżowym/cielistym. 

 

Opakowanie zawiera 20 sztuk wkładek zapakowanych pojedynczo w folie, które bardzo łatwo rozerwać i otworzyć. 

Plusem takiego pakowania jest możliwość wrzucenia pojedynczych sztuk do torebki, bez obaw o zabrudzenie. Jednak ilość generowanych przez to śmieci oceniam na minus. 
 

Same wkladki są bardzo cienkie i spore, nie miałam jeszcze w użyciu tak dużych. Początkowo nie byłam pozytywnie nastawiona ale okazało się, że idealnie wypełniają całą miseczkę i nie odznaczają się pod bluzką. 

 

Przyklejane w dwóch miejscach zapewniają komfort noszenia przez długi czas. Klej jest dość mocny (w porównaniu do tych, które do tej pory używałam) i dzięki temu cały czas są na swoim miejscu. Nie rolują się i nie przemieszczają jak moje dotychczasowe.
Ozdobna "koronka" powoduje, że są bardzo stylowe i nawet jeśli gdzieś będą wystawały to zapewnią dyskrecję. 

Przyznaję, że zmieniłam o nich zdanie w trakcie użytkowania bo wcześniej upierałam się przy mniejszych i o wiele grubszych.
Z wkładek Lovi byłam zadowolona nawet w czasie nawału, gdyż są bardzo chłonne i nie przeciekają. :)

2021-10-20 13:51

Wkładki są bardzo delikatne pięknie wykończone delikatna ala falbanka cienkie jednak chłonne, nie podrażniają brodawek.

Kolorystyka sprawia ze mozna spokojnie dobrać kolor w jakim lubimy nosic bieliznę.

Każda wkładka zapakowana w oddzielna folijke co mnie ucieszyło pakując walizkę do szpitala nie musialam szukać dodatkowego opakowania na wkładki;)

 

 

2021-10-14 13:09 | Post edytowany:2021-10-14 13:09

One są genialne i takie cieniutkie - taki luksus i odrobiną kobiecości nawet w postaci wkładek. Jestem w nich zakochana i pasują do każdego koloru bielizny. Nie użyłabym już tych grubych nigdy więcej. A chłonność mają bardzo dobra więc będę polecać wszystkim 

Konto usunięte

2021-10-13 12:10

Miałam okazje ich używać- dla mnie najlepsze na rynku!

Uwielbiam czarne- mam głównie ciemna bieliznę a te są idealne!

Bardzo chłonne, nie przemakają i są cieniutkie.

2021-10-05 20:52

Natalia masz rację, że generuje to więcej śmieci, jednak wkładki zapakowane w takie szczelne torebeczki są bardziej higieniczne i sterylne.