Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2020-07-06 22:59

Redakcja LOVI

4350 Odsłony
59 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2019-11-18 14:22

Swoją opinię odnośnie wkładek dodawałam już w tamtym roku - są one na prawdę super :) Cieniutkie, delikatne, nie przeciekają i mają dwa miejsca z klejem, dzięki czemu dobrze trzymają się bielizny. Zauważyłam tylko jeden minus: otwieranie tych pojedynczych opakowań. Ciężko się je rozrywa. Gdyby można było je otworzyć jedną ręką to byłoby przecudownie :) 

2019-11-17 17:39

Wkładki Lovi ( w kolorze białym) kupiłam już będąc w ciąży, skuszona dobrymi opiniami. Teraz dostałam również je do testów i powiem szczerze, ale to naprawdę szczerze, że dla mnie nie ma lepszych wkładek na rynku, a testowałam już z kilku firm. Wszystkie inne pęcznieją i po dłuższym przeciekają. Natomiast wkładki Elegance Discreet mogę mieć całą noc bez obaw o to, że przeciekną. Są cieniutkie, ale bardzo chłonne. Ogromnym plusem jest także to, że każda wkładka zapakowana jest w osobną folię, dzięki czemu są bardziej higieniczne i można wziąć, np. 2 szt. zapakować do torby i wyjść, czy wyjechać gdzieś na dłużej, bez obaw o to, czy się nie zabrudzą, jeśli będzie potrzeba skorzystania z nich. 

2019-11-14 13:01

Właśnie dziś dostałam paczuszkę z 3 kolorami wkładek z lovi. Tak dokładnie będę mogła je przetestować dopiero za jakieś 2 miesiące, ale już teraz mogę stwierdzić, że wkładki są estetycznie zapakowane każda osobno, super że mają różne kolory ( biały, czarny, cielisty) dzięki temu pasują do różnego koloru bielizny, i są mega chłonne ( oczywiście musiałam zrobić test bo zastanawiałam się ile cieczy mogą wsiąknąć ze względu na swoją cieniutką budowę). Mają też naklejkę by przymocować do wnętrza stanika i przez to wkładki nie będą uciekać. A najbardziej urzekł mnie ich elegancki wygląd ( koronka), mimo, że jest to niewidoczny element, to lovi dba o szczegóły, by nawet podzcas karmienia czuć się kobieco ;)

2019-08-07 21:58

Lepszych wkładek laktacyjnych ja te z Lovi nigdy nie mogłam sobie wymarzyć.Po rozpakowaniu najpierw zaskoczyły mnie swoim pięknym wyglądem,są bardzo cieniutkie w porównaniu do większości jakiej używałam.Świetnie trzymają się bielizny.Bardzo dobrze chłoną wypływający pokarm.Dla mnie warte swojej ceny bo naprawdę lepszych nie napotkałam.

2019-07-23 23:07

Ja zdecydowanie też uważam, że wkładki Lovi są super i takie śliczne, jedynie co mi się nie podoba to cena... bo niestety wychodzą dość drogo:/

2019-07-18 23:56

Różne wkładki różnych firm miałam, ale lovi wygrywają. Są delikatne i cienkie a przede wszystkim chłonne. Duży plus że są w różnych kolorach.

2019-07-18 23:55

Różne wkładki różnych firm miałam, ale lovi wygrywają. Są delikatne i cienkie a przede wszystkim chłonne. Duży plus że są w różnych kolorach.

2019-06-03 23:26

Ja wkładki oddałam kuzynem która niedawno urodziła i jest mega zadowolona. Dobrze się trzymają nie przemawiają i fajnie że w 3 kolorach pasują do różnych odcieni odzieży