Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11099 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

Konto usunięte

2018-06-24 04:00

Doceniam to, że wkładki są delikatne - nie podrażniają skóry. Nie przyklejają suę też do ciała. Ze względu na bogatą kolorystykę, pasują do każdego biustonosza sprawiając że czuję komfortowo i elegancko

2018-06-19 14:15

Po pierwsze i najważniejsze: chłonność. Są mega chłonne! Naprawdę mogą dużo pomieścić a przy tym wcale się ich nie czuje i nie podrażniają i tak "wykończonej" już laktacją skóry i brodawek. Kolory i koronka też jest super :) Ja używałam i polecam gorąco!

2018-05-15 12:48

Wkładki zasługują na szczególną uwagę z uwagi dużego wyboru kolorystyki, z czym spotykam się w sumie pierwszy raz, jeśli chodzi o wkładki. Wydaje mi się to szczególnie wygodne latem. Białe, beżowe, czarne to uniwersalne kolory, które można dopasować do ulubionej bielizny. Wkładki są osobno pakowane, czym dodatkowo zyskują, bo łatwiej je zabrać do szpitala czy w podróż. Zawsze mam kilka w kosmetyczce w torebce. Są cieniutkie, a przy tym chłonne. Nie rozwarstwiają się, fajnie przepuszczają powietrze. Wkładki Lovi to mój numer jeden, a trochę z nich po korzystam, bo 8 miesiąc, a są już w użyciu :)

2018-04-11 13:55

Wkladki są juz na pierwszy rzut oka wykonane przepieknie, tq czesc zakończona nibykoronką niezmiernie cieszy oko :) Ogromnym plusem są trzy kolory do wyboru, mozna dopasowac idealnie do kazdej bielizny bez obawy że biel zacznie wybijać się pod czarnym biustonoszem. Kolejny plus za osobne pakowanie pojedynczych sztuk, bardzo wygodne i higieniczne, gdy chcemy zapakować do torby czy torebki. Chłonność bardzo dobra, są delikatne, cienkie i mile dla skory. Nie rozwarstwiają się jak niekotre wkladki gorszej jakosci ani nie zbrylają. Jak dla mnie jedne z najlepszych i najdelikatniejszych na rynku a przetestowalam ich ogrom i mimo iż mojego faworyta nie przebiły to rowniez są na podium :)

2018-04-10 16:10

Wkładki są mega chłonne i dyskretne, a przy tym cienkie i wygodne. Z ich użytkowania jestem bardzo zadowolona. Dodatkowym atutem jest to, że możemy dobrać ich kolor pod kolor biustonosza, przez co będziemy czuły sie bardziej komfortowo. Polecam w 100%!

2018-04-09 13:43

wkładki są wyjątkowo cienkie praktycznie nie czuć że są w staniku są napraede super wykonane i wyglądają elegancko. są bardzo wygodne i bardzo chłonne co mnie zaskoczyło bo zwykle cienkie wkładki aż tak dobrze nie wchłaniały a wkładki laktacyjne lovi są naprawdę bardzo chłonne i bardzo cienkie nie czuć ich wgl nie uciskaja nie trzeba mieć o rozmiar większego stanika specjalnie dla wkładek. fajne jest to że są w 3 kolorach dość uniwersalnych gdyz bieliznę przeważnie ma się władnie w tych kolorach. jak dla mnie są mega wydajne i polecam z całego serca.

2018-04-03 13:00

Wygodne, dyskretne, fajnie wchłaniają, dobrze się trzymają. Bardzo polecam. Na pewno zostanę przy nich do końca karmienia piersią.

2018-03-22 16:47

Używałam już wcześniej i byłam bardzo zadowolona. Fajnie ze jest w wersji nie tylko białej. Duży plus za chlonnosc. Cieniutkie nie widać że się je ma.