Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11056 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2018-09-15 08:43

Wkładki super chłonne , nic nie przecieka mimo wyjścia i pełnych piersi . Chociaż jak dla mnie wadą jest to że się zwijają .często trzeba je poprawiac .

Konto usunięte

2018-08-24 19:16

Wkładki są super! :) Chłonne i eleganckie. Są cienkie, ale nigdy mi nie przeciekły. Jeśli wystają ponad biustonosz, to mało kto to zauważy, bo ich kolor jest dyskretny :) Bardzo podoba mi się, że każda wkładka ma jednorazowe opakowanie. Mają też bardzo dobry (mocny) klej. To do czego mogę się przyczepić: otwieranie jednorazowych opakowań jest... dziwne. Opakowania nie mają jednego otwarcia i trzeba je "rozerwać". Klej jest super, ale jak dla mnie jest go za mało na brzegach. Ja często korzystam z usztywnianego biustonosza i jak podnoszę miseczki to te wkładki lubią się "zawinąć". Klej po prostu jest zbyt głęboko. Niemniej są to dla mnie wkładki nr 1 na wyjście i do pracy :)

2018-08-11 06:48

Miękkie, delikatne, cienkie. Kobiecy design, wkładki są po prostu śliczne. Chłonne, higienicznie zapakowane, można zabrać kilka sztuk w podróż i nie martwic się że się uszkodzą bądź pobrudza. ;) Samo opakowanie jest atrakcyjne.

2018-07-24 13:53

Podoba mi się że wkładki są różnych kolorów co pomoga w ukryciu ich w biustnoszu, są cienkie i idelane na gorące dni ;) Mi sie niestety wkladki delikatnie sie zawijają ale nie jest to problemowe ;) polecam ;)

2018-07-12 16:40

Przetestowałam wkładki Lovi i innych firm. Zdecydowanie wkładki z Lovi są numer 1! Mega cieniutkie, jednoczenie nie czuję się ich w biustonoszu. Na początku myślałam, że nie będą chłonne, co jednak mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Wkladeczki są super chłonne. Plusem jest również fakt różnorodności kolorów wkładek dzieki czemu będzie można sobie je dopasować do koloru biustonosza. Polecam jak najbardziej !

Konto usunięte

2018-07-03 21:42

Dla mnie wkładki Lovi są nr 1 na rynku. Zdazylam juz przetestowac killa konkurencyjnych wkładek i niestety zadne nie spełniały swojej funkcji tak dobrze jak te z Lovi. Wkładki z Lovi cenię sobie przede wszystkim za to, ze są ultracienkie, a jednoczesnie superchłonne. To rzadko spotykane połaczenie u konkurencji. Swietnym rozwiazaniem jest gama trzech barw, ktire mozna idealnie dobrac do uzywanej własnie bielizny. Mocny klej sprawia, ze wkładki znajduja sie na swoim miejscu, nie rolują się, nie uciekają, nie zaginają. Elegancki design sprawia, że mozna poczuc się wyjątkowo. Trwałosc i jakos sprawia, ze mozna czuc sie komfortowo i nie trzeba martwic sie "przeciekami".

2018-06-26 20:25

Już zaopatrzyłam się w wkładki laktacyjne czarne oraz białe. W 1 ciazy bardzo przypadły mi do gustu i nie wyobrażam sobie abym mogła użyć innych. Wkładki laktacyjne Lovii są cienkie, chłonne i wygodne a do tego nie przesuwają się ani nie odklejają. Polecam :-)

2018-06-26 17:59

Wkładki zakupiłam wraz z kompletowaniem wyprawki na powitanie maluszka na świecie. Do zakupu przekonał mnie elegancji wygląd , różnorodność kolorystyczna oraz nieskazitelna opinia na forum Lovi ale również z polecenia moich koleżanek mam. Nie żałuje w żadnym momencie ich zakupienia. Spisywały się idealnie, koronka którą są wykończone powodowały to że w tym okresie kiedy zaczęłam być mamą czułam się pełnowartościową kobieta elegancką i zadbaną. Wkładki nie przeciekają, pasują do różnych rozmiarów biustu jak i biustonosza, zaletą jest to że są cienkie i nie odznaczają się w bieliźnie. W przypadku drugiej ciąży i maluszka również skuszę się na te właśnie wkładki :)