Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2021-01-17 16:35

Redakcja LOVI

17120 Odsłony
54 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2017-10-27 18:07

Bardzo fajny smoczek mamy powyżej 3 miesięcy syn ma 7 ale dziurka jest dosyć duża wiec zostaniemy przy niej. Bardzo dobrze sie myje , jedyny minus dla mnie to słabo widoczny odpowietrzacz . po "roztrzepaniu " mleczka musze go szukac słabo widoczny .

2017-10-27 14:30

Ze smoczkami do karmienia Lovi mamy do czynienia od pierwszy dni życia synka i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim nie zaburzają odruchu ssania u dziecka, są dobrze wyprofilowane i dostosowane do wieku. Mycie również nie stanowi problemu. Polecam serdecznie!!!

2017-10-25 22:35

Smoczki rewelacja wytrzymałe łatwe w utrzymaniu czystości niezaburzające odruchu ssania polecamy serdecznie synek nie chce innych

2017-09-20 21:58

Smoczki Lovi są jak każdy produkt świetnie. Ich kształt przypomina pierś mamy więc maluch nie ma problemu z dalszym piciem mleka z piersi. Żeby się napić musi też się trochę napracować a więc jest dokładnie tak samo jak gdyby pił z piersi - smoczki nie zaburzają odruchu ssania i są na prawdę wytrzymałe.

2017-09-20 08:06

Smoczki są naprawde takie jak je opisuje producent. Nie zaburzają odruchu ssania u mojego syna. Za dnia karmimy się piersią, a w nocy pomiędzy karmieniami piersią podaję mu butelkę z tym smoczkiem przez sen. Mały bardzo dobrze go toleruje, nie wypluwa, ładnie z niego je. No i najważniejsze - faktycznie nie zaburza odruchu ssania. Mały plynnie przechodzi między butlą a piersią.

2017-06-04 18:51

Dla nas smoczki rewelacja! Na poczatku jak maly mial zbyt slabe miesnie okrezne ust, to smoczki 0+ sprawdzily sie rewelacyjnie a i doradczyni laktacyjan powiedziala ze "niechcay" do jego wady wybralismy super smoki :) Przy karmieniu mieszanym nie zaburzał odruchu ssania piersi co bylo dla mnei mega wazne. Smoczki 0+ mimo ze maluch ma juz prawie pol roku uzywamy do tej pory, no i powoli wprowadzamy 3+ które rowniez sprawdzaja sie rewelacyjnie

2017-05-04 15:29

Jestem bardzo zadowolona z tych smoczków. W chwili obecnej córka 4,5 miesiąca kupiłam nowa butelkę że smoczkiem dla dzieci powyżej 3 miesiącach i niestety dziurka jest dla niej za duża bo za szybko jej leci mleczko dlatego musiałam wrócić do poprzedniego smoczka poniżej 3 miesiąca. Drugim problemem jest moim zdaniem kwestia ilości smoczków w paczce. Niestety są do kupienia po 2 sztuki a nie zawsze jest taka potrzeba...

2017-02-26 12:15

Używamy najmniejszego rozmiaru smoczka dnia prawie trzymiesiecznej córci i większego rozmiaru dla drukarka. Smoczek nie zaburza ssania piersi u corki. Minus tak jak mama wyżej napisała, to to, że smoczek ma sporo wypustek gdzie gromadzi się osad, ale tu dobrze radzi sobie szczotka