Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2021-01-17 16:35

Redakcja LOVI

17121 Odsłony
54 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2021-01-17 16:35

Porażka.

System "super vent" w kolejnym smoczku nie działa i smoczek się zapada. W smoczkach 0+m wszystko było ok. Nie rozumiem po co zmieniać sprawdzone rozwiązanie "wentylka"...

2019-03-30 13:07

Smoczki ktore dostalismy do pakietu z butelkami, są naprawde bardzo fajne. Miękkie, wykonane z elastycznego tworzywa smoczki powodują, że dziecko bez problemu chwyta smoczek, a anatomiczny kształt sprawia, że jestem w stanie pogodzic karmienie piersią i butelką, gdy muszę wyjść z domu i dziecko zostaje pod opieką innej osoby. Nie ma problemu ani z jedzeniem z butelki ani z piersi, zatem naprawde u nas nie zaburzył sie proces karmienia piersią przez dokarmianie butelką.

2019-03-08 11:30

Smoczki sa świetne. Synek był tylko i wyłącznie na piersi do 6 miesiąca i dopiero wtedy dostał pierwszy raz butelkę z moim odciagnietym mlekiem i ze spokojem szło go przystawic z powrotem do piersi a butelkę dostał gdy mnie nie było tylko babcia i tatą mieli zadanie bojowe nakarmić dziecko, gdy mamy nie ma i bez problemu od nich pił i później bez problemu pił z piersi i smoczki też sprawnie się czyści

2018-12-31 21:39

Słyszałam dużo dobrych opinii o tych uliczkach. Mam nadzieję, że i u nas sie sprawdzą. Póki co jeszcze czekamy do końca ciąży i na narodziny synka.

Konto usunięte

2018-12-14 07:15

Ja dostałam butelkę ze smoczkiem od mamy i to jedyna butelka której ufam. Karmię piersią, ale gdy potrzebuje wyjść z domu to bez oporu zostawiam odciagniete mleko. Mam butelki kilku innych producentów i widzę ogromną różnicę pomiędzy nimi. Mok synek z innych nie potrafi jeść, ponieważ chce chwycić jak brodawke. Tylko ten smoczek najbardziej mu pasuje i daje radę podczas karmienia. Kształt bardzo zbliżony do brodawki daje mi pewność, że nie oduczyć się jedzenia bezpośrednio od mamy :)

2018-11-19 10:47

Smoczki do butelek są rewelacyjne ;) przede wszystkim bardzo łatwo sprawnie się je czysci. Synek mimo że jest na piersi to bez problemu pije mleczko z butelki Lovi jak musze wyjść ;)

2018-11-15 17:15

Dostałam pierwszą butelkę innej firmy. Drugą kupiłam Lovi. Smoczki są dużo prostsze w myciu. Syn dużo lepiej sobie radził przy smoczkach dynamicznych. Karmienie przebiegało dużo spokojniej. Bez ciągłego poprawiania smoczka gdy zaciągnęło się powietrze do butelki. Już nie zmieniłam smoczka na żaden inny.

2018-11-10 02:48

To świetnie, że jest tutaj tyle opinii. Dzięki temu znacznie ułatwi mi to wybór smoczka :)