Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2021-01-17 16:35

Redakcja LOVI

17203 Odsłony
54 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2013-08-31 20:29

Smoczki kształtem przypominają brodawkę, a więc bez problemu można połączyć karmienie piersią i butlą. Tworzywo jest miękkie i elastyczne, dzięki temu łatwiej maluchowi chwycić smoczek i jest on przyjemniejszy w użytkowaniu.

2013-08-30 16:29

Nim Nasza przygoda z karmieniem piersią się na dobre rozpoczęła to.. Już się zakończyła. Urodziłam synka poprzez cc i od samego początku miał podawaną butelkę.. Po próbach karmienia piersią (nieudanych) jeszcze w szpitalu w drugiej dobie niestety miałam zastój, który na dobre zszedł po odciąganiu pokarmu laktatorem 4 dnia po porodzie - w dniu wyjścia. Tak oto synek zupełnie odrzucił pierś. Po powrocie do domu, odciągałam pokarm laktatorem konkurencji i dla uproszczenia sobie życia - mleko podawałam w butelce do której odciągałam mleko, jednakże.. Mleko przy jedzeniu spływało każdą ze stron, Mały w trakcie karmienia pluł bokiem i łykał bardzo dużo powietrza (mimo smoczka przystosowanego do karmienia "od początku" i systemu odpowietrzania). Tak więc od tygodnia - robiąc sobie troszkę więcej pracy - przelewam mleko do butelki Medical+ z smoczkiem mini 0m+ i wszystkie problemy znikły: )) Synek się najada (bo połowa nie wylatuje bokiem) a mama jest zadowolona, bo wie, że daje mu to co najlepsze i najbliższe naturze; )

2013-08-26 10:09

Te smoczki są naprawdę idealne i dziś bez wahania polecę je każdej mamie. Myślałam, że córka nie zaakceptuje nowych smoczków, a tutaj taka niespodzianka. Co więcej polubiła je bardziej niż te, które miała dotychczas. Myślę, że jest to spowodowane tym, że są one idealne dla dzieci, które są karmione piersią, a także w sposób mieszany. Swoim kształtem i strukturą dopasowują się do kobiecej piersi, dlatego też dziecko nie ma problemów z zaakceptowaniem czegoś nowego czym w tym przypadku jest smoczek do butelki. Przy kolejnym dziecku napewno mój wybór padanie na te właśnie smoczki.

2013-08-17 10:52

Jeszcze podczas karmienia piersią zdecydowałam ze jeśli będę synka dopajac to zdecyduje sie tylko na smoczki lovi i tak tez zrobiłam. Syn nigdy innych nie tolerowal. Podczas ssania piersi i dojadania z butelki wiedziałam ze nie odczuwa on znacznej różnicy bo smoczki lovi do złudzenia przypominają ssanie maminej piersi. Smoczki ze zwiększonym przepływie są strzałem w dziesiątkę szczególnie gdy do mleka sypie kaszę. Dodatkowo teraz gdy ma ranki w buzi i trudności ze ssaniem większa dziura znacznie mu to ułatwia.

2013-07-20 19:11

Dzięki tym smoczkom do karmienia na butelkach LOVI nasza niesamowita i najpiękniejsza przygoda z karmieniem piersią trwa tak długo. A mogła skończyć się, gdy synek miał niecałe dwa miesiące a ja ze względów zdrowotnych nie mogłam karmić piersią przez kilka dni. Strasznie bałam się, że już nie wrócimy do piersi, że mały rozleniwi się, przyzwyczai do butelki. Na szczęście wybrałam smoczki LOVI właśnie :) I po tych kilku dniach mój maluszek jakby nigdy nic, jakby nie było żadnej przerwy, przyssał się do piersi i już! Polecam wszystkim mamom, rzeczywiście w tym "niezaburzaniu naturalnego odruchu ssania" coś jest! :) A w każdym razie sprawdza się!

2013-07-15 13:39

Tych smoczków również używamy od urodzenia córeczki. Uważam, że są godne polecenia. Moja córeczka bardzo lubi z nich pić, jest przyzwyczajona do nich. Smoczki wykonane są solidnie. Bardzo mocne i trwałe. Materiał z którego są zrobione nie rozciąga się, nie lepi, nie klei. Dla nas są bombowe.

2013-07-04 22:24

Wygrane smoczki podarowałam koleżance, ponieważ dla nas miał on już zbyt mały przepływ. Według niej smoczek świetnie sprawdza się przy karmieniu mieszanym, jest delikatny i mięciutki.

2013-07-04 13:55

Smoczki uzywam juz od dwoch lat, przy samym mleku nie bylo problemu, ale jak doszla kaszka to zasysanie stanowili problem... Przy mlodszym synku - jutro będzie mial 4 tyg - uzywam ich zeby mu podać wodę czy doraźnie mm i wydaje mi sie, ze za szybko mu leci bo dziurka jest za duza... Mnie to trochę stresuje bo nie chce zeby odstawil pierś bo mu leci za wolno :/ no i przez to synek sie krztusi... Przez dwa lata bylam bardzo zadowolona ze smoczkow a teraz (ale zaznaczam, ze uzywam ich rzadko) mam mieszane uczucia.